Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Átver?

Figyelt kérdés

a barátom akármit kiposztol egy csaj mindig lájkolja a cuccait. Nem szokott érdekelni, hogy ki lájkolja, de hogy általában mindent, sz már túlzás( kivéve a közös képeinket!).

Eleinte nem érdekelt. Úgy voltam vele, hogy biztos egyik sulis havercsaja, vagy koleszos a csaj is, de érdekes dolog történt.

Mondta, hogy amíg ő elmegy fürdeni, nézzem meg egyik haverja adatlapját, hogy mit tett ki neki (vagy valami iylesmi) és láttam, hogy a haverjának is az ismerőse az a csaj, akinek még engem sem mutatott be, de a 200kmre lévő havercsaját meg igen???? Na akkor mondom oké.

Tudom, nem szép dolog de bele akartam kukkantani hogy miről beszélgetnek, és az üzenetek közt nem találtam a csajt, tehát kitörölte a beszélgetéseket!!!!

Most akkor mivan? Szerintetek?



2012. máj. 26. 17:00
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Én teljesen átérzem a helyzeted.. így voltam .. és írtam mi lett belőle.. sok volt a fura dolog.. és nem tudtam már úgy ránézni.. mert mindenhol azt láttam huh n most tuti megcsal.. és az is lett a vége..

sajnálom , hogy ezt kell mondjam.. de látom elveszett a bizalmad.. nincs bizalom nincs kapcsolat.. tapasztaltam :S

Írj üzit ha akarsz beszélgetni , vagy pontosabban leírni a dolgokat.. csak mert átérzem..


Ja és amúgy nem kell emiatt bántani mert féltékeny egy lájkra vagy akármire.. ezt nem tudhatja az akinek nem volt még ilyen...inkább segítsetek .. ne pedig bunkózzatok!

2012. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Draga kerdezo, van nyelved, szad! csak 2 kerdes! 1.:-Dragam, megnezhetem a fbukodat? 2.:-Dragam, hogy alltok ezzel a novel? Monnd meg oszinten, ha o kell, menj nyugodta

n!

2012. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Drága fiúk és lányok és válaszolók!

Rájöttem arra, ha meg akar csalni, akkor ígyis-úgyis megteszi, ha meg nem és engem szeret, akkor meg nincs miért aggódnom. 18 éves vagyok... ha nem ő az igazi akkor nem és még most derüljön ki, mint majd 30évesen 2 gyerekkel a hátsam mögött. :))) Nem érdekel. Nem féltékenykedek, tartom a szám és ha lesz valami nagyon szemetszúró, akkor lépek, de addig nem. :)) Köszönök mindet tényleg!!! :)))))

2012. jún. 28. 21:39
 24/24 anonim ***** válasza:
Majd írd le a fejleményeket kíváncsi vagyok.:)
2012. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!