Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekes vagyok, vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes vagyok, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy en "mindent" megcsalasnak veszek,szoval ne dragazzon, meg kincsemezzen le mast, hogyha egyszer en vagyok a baratnoje...ne hivogassa oket talira..de mindezek ugy tortentek hogy meg lett beszelve hogy semmi ilyen, termeszetesen en lettem a bunko..meg hogy mar ezerszer osszevesztunk ez miatt, de egyszeruen nem tudom neki megbocsajtani..o ismert engem tudja milyen vagyok, szoval...elhagyni pedig nem akarom, mert szeretem...gyerekes lennek?

2012. jún. 10. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyerekes vagy, csak szimplán nem illetek össze. Ha nem akarod elhagyni, akkor szokj hozzá ehhez. Szerintem jobban járnál, ha egy hozzád hasonló embert keresnél, olyat, akinek hasonló az értékrendje és akinek szintén azt jelenti a hűség, mint neked. Én sem tolerálnám, ha a párom így viszonyulna másokhoz, de nem is állok össze egy ilyen emberrel.
2012. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem férne bele, de én gyerekes vagyok.
2012. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én is gyerekes vagyok, mert nekem sem fér bele.
2012. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedul..De miota osszevesztunk, mar nem csinal ilyeneket elvileg, de eljatszotta a bizalmam, es most nehezen tudok hinni neki..
2012. jún. 10. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Hááát. Szerintem gyerekes vagy, de attól még igazad van. Ebben az esetben ez a kettő nem zárja ki egymást. :) Nekem is nagyon szarul esne, pedig az eszemmel tudom, hogy nem ez számít.
2012. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy gyerekes.Igazad van!
2012. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a srác/férfi mentalitásától függne...Mert ha úgy ismerem meg,h ilyen,akkor nem zavarna(bár nem értem mi az,h talira hívja őket?randizni ismeretlen lányokat vagy a nő ismerőseit sörözni,azért nem mindegy...)Ha viszont olyannak,aki előtte soha semmi ilyet nem csinált,akkor nyilván zavarna..szóval ezt ennyiből nem olyan egyszerű megválaszolni szerintem..
2012. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
vannak emberek, akiknel ez az alap viselkedes, de ha valakit igazan szeret, ugy gondolom le kell tudnia mondani az ilyesmirol. szerintem ez minden normalis, jo erzesu embert zavarna, ettol meg nem vagy gyerekes. Ha annak erzed magad, vagy ezt mondjak rolad, az mas miatt lehet, ettol biztosan nem.
2012. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyerekes, igazad van!
2012. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!