Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam. Miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Miért nincs bűntudatom, ha szeretem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben újra beszélgető viszonyba kerültem egy régi barátommal, aki egyben osztálytársam is. Attól a naptól fogva, ahogy kibékültünk, mindennap beszélünk személyesen és interneten keresztül is. Annyira jóba lettünk, hogy az egyik alkalommal elcsattant egy csók. (Több,mint egy éve vagyok párkapcsolatban a barátommal, borzasztóan szeretem!!) Abban a pillanatban nagyon bántam, a pokolba kívántam magamat. Órákkal később valahogy a bűntudatom elszállt és magam sem tudom miért, de nem éreztem bűnnek, persze ha a fordított helyzetbe belegondoltam, marhára bántam. Napokkal később még egy csók elcsattant, majd mégegy. Komolyabb nem történt, de mégsem sajnálkozom, hogy mit tettem, pedig tudom, hogy nagyon elítélendő és nem szép dolog, amit tettem, mert semmi okom nem volt rá.

Ha szerelmes vagyok, miért nincs bűntudatom? Tudom, hogy szeretem a barátom, bár a hetekben kicsit enyhült a rajongásom, de ilyen hullámvölgyeim vannak, ez inkább hangulatfüggő.

TUDOM, hogy rosszul cselekedtem, de NEM kérek elítélendő hozzászólásokat!


Előre is köszönöm!



2014. febr. 7. 23:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából van 1-2 dolog a részéről, ami miatt nevezhetném ezt "bosszúnak", hogy esetleg azért nincs bűntudatom.. betudható ez ennek??
2014. febr. 7. 23:43
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor minek irod ki? igen, egy nem mondom ki minek tartalak, aki nem szereti a barátját! nem , nem szereted, mert akkor nem tetted volna ezt, nem ennyiszer és nem bűntudat nélkül.... szóval kicsit fordulj magadba, és meglátod, h mégse szereted...
2014. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a hibát!


"Ha szerelmes vagyok, miért nincs bűntudatom?"


Mert nem vagy szerelmes. Ez a válaszom.

2014. febr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek egy, a csók nem elítélendő, csak akkor megcsalsz vele valakit. Azt viszont tudnod kell, csak szeretnéd hinni, hogy szereted a barátodat. Ezért nincs bűntudatod.
2014. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
még egy nő aki megcsalta a pasiját yeah :D
2014. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De ha ilyen könnyen csinálsz ilyeneket, miért jársz valakivel kapcsolatban? Én ezt soha nem értettem. Egy csók nem a világ és nem is kell elmondani. De az, hogy volt folytatása, már igencsak kellemetlen... Neked nem való párkapcsolat, úgyhogy tessék szakítani és elmondani a gyereknek az igazat.


Most nevezzelek téged is gumigerincűnek? Mert ez olyan dolog.

2014. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért bírom ezeket a kis "bosszúkat" :D
2014. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!