Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsaltam a barátomat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat és most van egy kis bűntudatom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 17:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat őszinteségre, bizalomra épül, mondd el neki.
2013. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha van ,akkor nagy bűntudatodnak kellene lennie.Mondjuk mond el neki,aztán meglátod,jobb lesz utána a lelkednek.
2013. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Semmit. Késő bánat, eb gondolat. De még egy-két ilyen alkalom és nem lesz bűntudatod.
2013. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

legyen is. a bűntudattal magadnak kell megharcolnod. ne könnyítsd meg a lelked azzal, hogy elmondod neki, ezzel áthárítva a barátodra a fájdalmat. marcangoljon csak téged. nem baj, ha nem tudsz a szemébe vagy a tükörbe nézni, megérdemled. de őt ne bántsd vele. valószínű nem ok nélkül csaltad meg...ha valami nincs rendben a kapcsolatodban, inkább lépj ki belőle. kíméletesen.

23/l

2013. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
lefeküdtem a volt pasimmal.
2013. ápr. 15. 17:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ha megbocsájt nem lesz bűntudatod és együtt maradtok,ha nem akkor sem lesz bűntudatod de legalább nem kell hazug kapcsolatban lenned+ ha megcsaltad biztos volr rá okod( nem akarsz már a pasiddal lenni)
2013. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
biztos szakítana velem ha elmondanám de én azt meg nem szeretném :( 1 éve járunk
2013. ápr. 15. 17:22
 8/20 anonim ***** válasza:
akkor egy megoldás van, mint már írtam: ne csinálj semmit.
2013. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
újabb r*banc...
2013. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%

A 4-es válaszolónál a pont!


Ha van egy csepp esze a barátodnak, akkor szakít veled.

2013. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!