Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet bocsátani azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Meg lehet bocsátani azt, ha valaki lefekteti a barátnője anyját?

Figyelt kérdés

Vannak olyan anyák, akik fiatalon szültek, és jól tartják magukat még később is.


Ha megtörténne egy ilyen eset, hogy valaki megfekteti az aktuális barátnője anyját, és kiderülne, azt meg lehetne-e bocsátani?


Na ilyenkor derülne ki, hogy ki mennyire jó ember.


2015. nov. 15. 17:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudok nem egy ilyen esetről, mindenhol hatalmas cirkusz volt, van, ahol öngyilkossággal.
2015. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már azt sem tudnám megbocsátani, ha a párom egy számomra vadidegen emberrel csalna meg. Ha a saját anyámmal tenné ezt, életemben nem szólnék hozzá többet. A másik oldalról meg, amelyik anya ilyesmire képes, azt én többé nem tekinteném se anyának, se gerinces élőlénynek.
2015. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyámat elnézve azt gondolnám, hogy furcsa ízlése lehet egy olyan pasinak, aki pont rá gerjedne, de akkor nekünk tovább nincs dolgunk egymással.
2015. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, szerinted tolerálni kellene? Te mit szólnál, ha az aktuális barátnőd apáddal csalna meg? :-)
2015. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A barátját kirúgja a lány ez evidens,de mit csináljon az anyjával,tőle nem olyan könnyű megszabadulni.
2015. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szerintem egy ilyen helyzetben derül ki az, hogy kinek milyen a megbocsátó készsége, és persze az IQ is rendesen próbára van téve.


Nem baj, ha valaki nem tud megbocsátani, de amikor valaki úgy állítja be magát, mint egy feddhetetlen embert, és ilyen esetekben mégis kitör magából, az megnézheti magát.


Valóban, kevés nő van, aki meg tudna egy ilyen bocsátani, de aki mégis képes erre, az egy aranyember.

2015. nov. 15. 17:39
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A barátot kidobnám, egy percig nem gondolkoznék rajta. Az anyámnak pedig soha nem tudnék megbocsátani.
2015. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egyetlen nő se bocsájtaná meg.
2015. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, ezt nagyon rosszul gondolod. Egy ilyen helyzetnek semmi köze a megbocsátó képességhez, az IQ-t meg egyáltalán nem tudom, hogy keverted ide, gyanús, hogy talán azt sem tudod, mi az. Az pedig, hogy aki ezt meg tudja bocsátani, aranyember... Hát már ne is haragudj, de aki teljesen megalázkodik a másik előtt, hagyja, hogy megalázzák, porba tapossák, átverjék, hülyére vegyék, és ezt az egészet mind szépen lenyeli... arra sok mindent lehet mondani, de nem aranyember. Nem lesz értékesebb ettől, sőt, konkrétan értéktelenebb lesz, hiszen eldobja az önbecsülését, a méltóságát.
2015. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 opened paradise ***** válasza:
81%

Aranyember?

Utána orrba szájba csalná a lányt,mert akkor valószínűleg mindent megbocsát,annyira fél attól,hogy elhagyd.

Ráadásul az utána lévő családi vacsorák...

Egy ismerősömnek sikerült azt a lányt elvennie,akinek korábban a nővérével és a húgával is volt :D

2015. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!