Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet bocsátani azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Meg lehet bocsátani azt, ha valaki lefekteti a barátnője anyját?

Figyelt kérdés

Vannak olyan anyák, akik fiatalon szültek, és jól tartják magukat még később is.


Ha megtörténne egy ilyen eset, hogy valaki megfekteti az aktuális barátnője anyját, és kiderülne, azt meg lehetne-e bocsátani?


Na ilyenkor derülne ki, hogy ki mennyire jó ember.


2015. nov. 15. 17:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%

És mondom ezt úgy, hogy én egyébként egy megcsalást meg tudnék bocsátani. Viszont a tény, hogy ezt anyámmal követik el.. Az megbocsáthatatlan.

#8

2015. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolod, meg kell bocsátani, mert úgyis családban marad? Szerintem aki kikezd a gyereke párjával, csak mert jó formában érzi magát, az szülőként leszerepelt, és önző ember.
2015. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt sem bocsátanám meg, ha valaki olyannal fekszik le, akit nem ismerem, hát még ha valakivel a családból, nemhogy anyámmal... Én ugyan nem állítom, hogy feddhetetlen vagyok vagy hogy aranyéletű, sőt, de életemben nem csaltam meg még senkit, se ismerőssel/rokonnal, se idegennel, így szerintem jogos a kérés, hogy más se tegyen velem ilyet. Másrészt meg, most nem azért, de ha képes volt annyira megalázni és porba rombolni mindent, amiről azt hittem, hogy mindkettőnkben benne van (hűség, őszinteség, szerelem), akkor egyértelműen nincs rám szüksége, ahogy nekem sincs szükségem egy ilyen emberre, aki képes velem ilyet művelni.


Természetesen anyámmal is megszakítanék minden kapcsolatot ezek után, és megszűnnék anyámként utalni rá. Aki ilyet képes tenni, az nem érdemel megbocsátást.


Amúgy, az érdekelne, az IQ-t azt hogy keverted ide :D Attól még, hogy valakinek vannak érzései, csalódott, megbántott, az nem feltétlenül a maga IQ-jának dicsősége, ha mindezek ellenére, továbbra is megalázó helyzetben tartva magát, jobb belátása ellenére is benne marad egy ilyen kapcsolatban. Basszus, ha anyámmal képes összefeküdni és ezt megbocsátom neki, akkor mi másra leht még képes?!

2015. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ezt nagyon rosszul gondolod. Egy ilyen helyzetnek semmi köze a megbocsátó képességhez, az IQ-t meg egyáltalán nem tudom, hogy keverted ide, gyanús, hogy talán azt sem tudod, mi az."


-->Miért ne lenne köze? Amikor valakit negatív hatás ér egy másik ember/emberek részéről, akkor mindig a megbocsátó készsége van tesztelve, hogy mennyire tud harmóniába kerülni ezekkel az emberekkel a jövőben. Félelmetes, de vannak, akik ennél súlyosabb dolgokat bocsátanak meg.


Az IQ-t meg azért keverem ide mert - a közhiedelemmel ellentétben - a klasszikus IQ nem a műveltségről, hanem arról ad tájékoztatást, hogy ha az ember egy számára ismeretlen helyzetbe kerül, akkor azt hogyan tudja kezelni. Tudja-e normálisan, emberhez méltó módon kezelni, vagy esetleg nekiugrik az anyjának, és aznap este már a rendőrségen köt ki, testi sértés miatt.

2015. nov. 15. 17:50
 15/31 A kérdező kommentje:

17:50:


Az előző kommentben néhány szót ejtettem az IQ-ról is.

2015. nov. 15. 17:51
 16/31 anonim ***** válasza:
Én nem ugranék neki egyiknek sem, pusztán örökre megszakítanám velük a kapcsolatot.
2015. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

17:53:


Igen, ez a humánusabb megoldás. De mondjuk 10 év elteltével sem tudnál megbocsátani, amikor már enyhültek a lelki sebek? :-)

2015. nov. 15. 17:56
 18/31 anonim ***** válasza:
84%

10 év elmúltával már rég semmi közöm nem lenne az exemhez, és soha nem is akarnám, hogy legyen. Aki egyszer valamikor régen összefeküdt anyámmal, azt én soha többé látni nem akarom. Anyámmal ugyanígy.


Kérdező, szerintem igen kevesen vannak, akik ténylegesen komoly károkat okoznának a másiknak és őrjöngenének, a többség egyből szakítana, és soha szóba sem állna a másikkal, az utcán nem ismerné fel ezek után. Ez nem feltétlenül IQ, ez inkább az emberi méltóságunk megőrzése. Tény, valahol köze van az IQ-hoz, de nem feltétlenül kell összefüggnie a kettőnek.


Nekem is van egy kérdésem: az, aki összefeküdt anyámmal, miért akarja, hogy (akár 10 év elteltével) én megbocsássak neki? Ha nem akart velem összeveszni, nem akart velem szakítani, akkor neki is lehetett volna annyi IQ-ja, hogy nem csal meg, vagy ha mégsem tudja magát a nadrágjában tartani, hát legalább nem az anyámmal teszi meg.

2015. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
A megbocsátás nem azt jelenti, hogy elfogadom a tettet. Mindegy, mennyi idő telik el, a cselekedettel akkor sem értenék egyet, és a megaláztatás miatt nem akarnám velük tartani a kapcsolatot. Nekem csak egyszer játszhatják el a bizalmamat.
2015. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos meg kell szokni, a legtöbb pasi az anyja korabeli nénikre megy. Nekem esélyem se lenne náluk, még csak 26 vagyok, de talán egy 15 éves felfigyelne rám. Enkmagykutya.
2015. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!