Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet bocsátani azt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Meg lehet bocsátani azt, ha valaki lefekteti a barátnője anyját?

Figyelt kérdés

Vannak olyan anyák, akik fiatalon szültek, és jól tartják magukat még később is.


Ha megtörténne egy ilyen eset, hogy valaki megfekteti az aktuális barátnője anyját, és kiderülne, azt meg lehetne-e bocsátani?


Na ilyenkor derülne ki, hogy ki mennyire jó ember.


2015. nov. 15. 17:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kommentjeid alapján ezek szerint akkor

"Tudja-e normálisan, emberhez méltó módon kezelni" = megbocsátja, elfogadja, és úgy csinál, mintha mi sem történt volna?

2015. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. nov. 15. 18:43
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2015. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak nem tudnám megbocsájtani, hogy egy agyalágyulttal összejöttem. Akkor aranyember vagyok, mert egy félkegyelműnek megbocsájtok? ;) Fond tovább a storyd, mert így is alul maradsz. Ám azt az én családomban nem tudnám elképzelni hogy ez megtörténjen. Röhögnöm is kell ezen őszintén szólva. De szomorú, hogy ennyi igen buta ember van, már ha tényleg van ilyen. Itt nem is az a lényeg, hogy megbocsátunk e az illetőnek. Hanem hogy ennyire erkölcstelen és alacsony értékrenddel rendelkezik egy ilyen fiú és én szóba álltam vele. De mint mondtam, ez nálunk teljes mértékben elképzelhetetlen. Ennyi erővel azt is írhattad volna hogy mit szólnék ha egy ufó megerőszakolna. Kb ez a kategória. :D Számomra - és szerencsére.
2015. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

"Az IQ-t meg azért keverem ide mert - a közhiedelemmel ellentétben - a klasszikus IQ nem a műveltségről, hanem arról ad tájékoztatást, hogy ha az ember egy számára ismeretlen helyzetbe kerül, akkor azt hogyan tudja kezelni. Tudja-e normálisan, emberhez méltó módon kezelni, vagy esetleg nekiugrik az anyjának, és aznap este már a rendőrségen köt ki, testi sértés miatt."

ja ha nálad ez az iq, akkor igen, nagy az IQ-m - már ha ennyiben merül ki. Ugyanis nem az erőszak az ami a megoldás bármilyen helyzetben is. Kivéve ha az életed van veszélyben, de akkor is önvédelemből és ha lehet úgy, hogy a másik ne haljon meg. De ez más. Elképeztő milyen fajta ember lehet az aki eleve ilyen dolgokat feltételez. Teljesen elképzelhetetlen ez az egész story. :D

2015. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Továbbá arról biztosan megbizonyosodnék, hogy ha az ember egy számára ismeretlen helyzetbe kerül, akkor azt hogyan tudja kezelni. Tudja-e normálisan, emberhez méltó módon kezelni, akkor ebbe az is bele tartozik hogy a fiúnak nem igen magas az iq-ja ugyanis fordítva ő nem tudta a számára ismeretlen helyzetet kezelni, emberhez méltó módon kezelni azt, hogy épp tetszik neki a barátnő anyukája. Mert nem gondolta végig a következményeket ergo teljesen hülye. :)
2015. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, a megcsalást rohadt undorító dolognak tartom (most nyilván nem nyílt kapcsolatokról beszélek), tök mindegy, kivel történik. Mert ha nem vagyok neki elég, vagy bármi, akkor mondja el, és hagyjon el. Nemhogy még utána azzal b.tasson, hogy nekem nincs elég IQ-m, amiért nem bocsátom meg. Főleg, ha az anyámmal, egy olyan emberrel, akinek én kellene, hogy legyek, a legfontosabb, az én érzésem, az én boldogságom... és olyan emberrel, aki rokonom, akivel rendszeresen találkozom, és akivel, ha összeveszek, amiért ilyen egy erkölcstelen kis szajha, akkor a családmániások még nekem jönnek utána...


Annak kevés az IQ-ja, aki meg meri lépni, hogy az anyámmal összefekszik. Nem nekem, aki utána páros lábbal kirúgom.

2015. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

27. vagyok


Azt hozzátenném, hogy nem vagyok vadállat, tehát nem köpködnék meg nem kaparnám ki senkinek a szemét. Mert tudok viselkedni. Csak miután szóban kiengedem a feszültséget (nagyon mocskos káromkodás nélkül), szépen elküldeném őket.

2015. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó mondás kedves kérdező:

Ha egy normális embernél áttöröd a korlátot, akkor ne csodálkozz, hogy olyat csinál, ami nem normális.


Én láttam ilyenre példát. Teljesen kis normális, csendes gyerek, soha semmit nem csinált semmit. Nagyon normálisan bánt a barátnőjével.

De megcsalta a barátnője, mikor megtudta, hirtelen haragból kilőkte a 2. ról. Nem halt meg a csaj. De eléggé összetörte magát.


Engem is csaltak meg, én utána 8 hónap alatt kicsináltam az exemet idegileg, összejöttünk újra, azt hitte megbocsájtottam. Pedig nem. Még mindig kezelésre jár 3 évvel később. Na ez az igazi IQ. Nem vertem szét a fejét, hanem elvettem a lelkét. És még mindig hetente felhív.


Na ezt csináld utánam! :D

2015. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Èrdekes lenne mondjuk gyerek lenne itt is ott is. Egy apuka ket anyuka Az idősebbik anyuka es a lánya a fiatalabb anyuka ! Egy lendületből lenne a mostoha testvère a sajat mostoha lànya is ha férjhez is megy a krapekhoz.Az idősebb anyukának egy spriccel lenne ugyan az a gyerek a gyereke is meg a mostoha unokàja is....de lehetne tovább cifràzni. Aki tudja...elvègre csalàdban marad a dolog..Ès az idősebb apuka aki a férje az idősebb anyukànak az meg mit szól vajon az ifjút őz aki be keveredett a családba mondjuk ő a lyuk sógor es a veje egyszemèlyben..aranyos!
2015. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!