Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem, a nevemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, a nevemen van az autó, de ő vette fel a hitelt, még a házasság előtt, kié lesz az autó?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá, hogy megcsalt a férjem, állítólag a barátaival van, de kiderült, hogy egy nővel és már minimum 2 hete tart, miközben mi a két pici gyerekkel vártuk haza. Azt mondja, hogy gyerektartást nem fog fizetni, kilép inkább a munkahelyről. Van egy autónk, amire ő vette fel a hitelt, de az autó mindene az én nevemen van, ilyenkor mi a helyzet? Természetesen eladnám és a gyerekekre költeném. Nem bosszúból, meg csúnya dolog, de amit ő tett velünk az évek során, az se semmi azért. 37ezerből pedig a két picurkát (2 és fél éves és 7 hónapos), nem fogom tudni eltartani egyedül, mégha elmegyek dolgozni és ők bölcsibe kerülnek se, plusz lakhatásunk sincs, anyukámnál kell meghúznunk magunkat, de nagyon nem férünk el. Szóval? Mi a teendő? Ő azt mondta, hogy nem akar válni, gondolom azért, mert fizetni nem szeretne. Azzal fenyegetőzik, hogy fejbe lő és elveszi a gyerekeimet. Nem ilyennek ismertem meg. Mit tegyek szerinted? Egy váltásnyi ruhát tudtam csak elhozni :(

2015. nov. 28. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pénzügyi szakértő, de ha ő vette fel a szabad felhasználásút, amiből kifizettétek az autót, akkor igazából az autón nincs is hitel papíron, nem?

Mert ha autóhitel lenne, és a te neveden van, akkor biztosan neked kéne fizetni. De így nem lehet, hogy neki kell továbbra is? Hisz az autóhoz igazából nincs köze a hitelnek.

2015. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
én is így gondolom, mert az csak sima személyi kölcsön volt. de majdcsak kiderül. Sajnálom nagyon a gyerkőcöket, hogy mi lesz most :(
2015. nov. 28. 20:52
 13/21 anonim ***** válasza:
előre nézz. a gyerekeknek arra van szükségük aki szereti őket. tessék tervezni. a pasin bevasalni amit lehet. ügyvéd. gyámhatóság, családvédelem, rokonság. mindenki tudjon mindent, amit tudnia kell. tervezni és kivitelezni. a gyerekek meg ne érezzenek ebből semmit. így is elég keméyn nekik
2015. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a támogatást, igyekszem kemény lenni, nagyon hirtelen ez a dolog nekem, de a gyerekek érdekeit fogom nézni. Holnap délelőtt (gondolom csak este menne haza) elhozzuk a ruháinkat, meg a fontos dolgokat és majd jövőhéten intézem a válást. Próbálok nem összetörni a gyerekek előtt, de sajnos a nagy nagyon megérzi, furcsán viselkedik szegénykém, de jobb ilyen apa nélkül, hamarabb kellett volna cselekednem.
2015. nov. 28. 21:00
 15/21 Költőnő? ***** válasza:

A kölcsönszerződés kinek a nevén van?-->az fogja tovább fizetni. (kezes volt? Mert ha igen, ha nem fizet az adós, neki kell fizetnie)

Autó kinek a nevén van? Házasság előtti a vételi szerződés? Támadható ugyan de alapból a tiéd.

2015. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Élettársak voltunk még csak (nem bejegyzett), szerettünk volna autót, bement a bankba, hogy adnak-e neki 700 ezer Ft személyi kölcsönt, adtak, 450ért vettünk egy régi autót. Semmilyen kezes nem volt. Megvettük az autót, aláírtam a szerződést, hogy az enyém, ő tanú volt egy másik barátommal együtt. Utána pár hónapra rá összeházasodtunk. Most pedig 3 hónap után már válás is van sajnos megcsalás miatt.
2015. nov. 28. 21:27
 17/21 Költőnő? ***** válasza:
Akkor a hitelt ő fogja fizetni az autó pedig visszavonásig a tiéd.
2015. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szemétnek tűnök. De gyerekeim vannak és semmi másunk nincs, még ágy se, csak egy váltás ruha. Az anyukája könyörögte el neki, hogy legalább a bankkártyámat odaadja, hogy levehessem majd én a családi pótlékot.
2015. nov. 28. 21:31
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. nov. 28. 21:48
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is nagyon sajnállak téged esetleg barátoktól nem lehet segítséget kérni? Az autóval kapcsolatba az autó még egyiikőtöké sem hanem a banké, az autó azé lesz aki a hitelt kifizeti
2015. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!