Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a férjem, a nevemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a férjem, a nevemen van az autó, de ő vette fel a hitelt, még a házasság előtt, kié lesz az autó?

Figyelt kérdés
Most jöttem rá, hogy megcsalt a férjem, állítólag a barátaival van, de kiderült, hogy egy nővel és már minimum 2 hete tart, miközben mi a két pici gyerekkel vártuk haza. Azt mondja, hogy gyerektartást nem fog fizetni, kilép inkább a munkahelyről. Van egy autónk, amire ő vette fel a hitelt, de az autó mindene az én nevemen van, ilyenkor mi a helyzet? Természetesen eladnám és a gyerekekre költeném. Nem bosszúból, meg csúnya dolog, de amit ő tett velünk az évek során, az se semmi azért. 37ezerből pedig a két picurkát (2 és fél éves és 7 hónapos), nem fogom tudni eltartani egyedül, mégha elmegyek dolgozni és ők bölcsibe kerülnek se, plusz lakhatásunk sincs, anyukámnál kell meghúznunk magunkat, de nagyon nem férünk el. Szóval? Mi a teendő? Ő azt mondta, hogy nem akar válni, gondolom azért, mert fizetni nem szeretne. Azzal fenyegetőzik, hogy fejbe lő és elveszi a gyerekeimet. Nem ilyennek ismertem meg. Mit tegyek szerinted? Egy váltásnyi ruhát tudtam csak elhozni :(

2015. nov. 28. 20:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Számomra, csak annyi derült ki, hogy az autó a tied, a kölcsön pedig az övé. Szerintem jogilag megtarthatod az autót (hiszen a tied) a kölcsönt meg neki kell törleszteni, mert az meg az ő nevén van. Azt viszont nem értem, hogy miért nem a saját nevére íratta?


Eleinte rossz lesz, de majd hamar találsz valakit, helyette, és helyrejön minden.

Kicsit hisztizik, aztán beletörődik, és fizet. Mind így járunk...

2015. dec. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!