Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen szempontokat vettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontokat vettél figyelembe, amikor a feleség és a szerető között kellett döntened?

Figyelt kérdés

Feleség: 10 év, 2 gyerek. Nem szeretem már. Jól együtt tudunk élni, de nincs közöttünk semmi, ami egy párkapcsolathoz tartozik. Rendes nő, gyerekeket jól neveli, de sajnos mi párként nem funkcionálunk jól.


Szerető (nem szoktam így nevező): Szerelmes vagyok, az érzéseim biztosak felé. Ő is szeret. Fiatalabb nálam, de lehet rá számítani. Én vagyok neki az első ilyen kapcsolata, ez se rögtön alakult így közöttünk. 1,5 éve tart. Szoktam nála lenni, családját is ismerem. Közös programokat is csinálunk. Nem csak a szexről szól.


Az az érzés van bennem, ha tudom előre a jövőt, akkor nem házasodtam volna meg és kivártam volna ezt a nőt. Közben már házas vagyok, ott vannak a gyerekek, akiket imádok. Aki nem volt ilyen helyzetben, az el se tudja képzelni min megyek most keresztül. Lelkileg teljesen kivagyok már. Próbáltam lemondani a család miatt a szeretett nőről, de hiányzott és ment minden tovább.


Mi tévő legyek? Mit tennétek a helyemben?


2016. aug. 31. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

amit 1,5 éve csinálsz az szemét dolog, 2 nőt is megalázol ezzel a helyzettel.

a feleséged nem érdemli meg, h. a háta mögött viszonyt folytass, és a szeretett nő sem, hogy szeretői státuszba tartsd.

hiába ne használod rá ezt a kifejezést, attól ő még a szeretőd, és nem a szerelmed elsősorban.


ha neked lelkileg ez annyira gázos volna, nem húznád ennyi ideje.

felismerted, h. nem szereted már a feleséged, akkor válj el tőle, válás esetén csak tőle válsz el, apaként még teljesíthetsz jól.

kezd újra ezzel a nővel, de csakis tiszta viszonyok megteremtése után.


őszintén szólva, én a nő helyében simán kiábrándultam volna belőled, ha belőlem szeretőt akartál volna csinálni.

és a lány családja mit szól, hogy a lányukkal családos emberként folytatsz viszonyt? csúnyán kihasználod, h. fiatal és tapasztalatlan.

továbbá a feleségedet is megrövidíted, neki nagyon fog fájni, ha kiderül, h. 1,5 éve miket műveltél a háta mögött.

engedd el a feleséged, hadd találjon egy hűséges párt magának, 2 gyerekkel nem lesz könnyű helyzete.

2016. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

En elhagynam a feleseget, es a gyerekekkel sokat talalkoznek h ne legyen apahianyuk. Gyerek miatt maradni a legnagyobb hulyeseg, szoval valas meg akkor is ha nehez.


A szereto sem garancia a boldogsagra de ott legalabb megvan benned az h szereted, szoval jobbak az alapok. Masreszt a szeretorol ugysem mondanal le a feleseged kedveert, ergo a valas a legcelszerubb sztem.

2016. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

én mindkét nő helyében arcon köpnélek és hagynálak a fenébe.

ha nem szereted a feleséged és már jó régóta másnál keresed a boldogságot,akkor add be a válást.

a gyerekeidnek is jobb lesz. gondolom ők sem retardáltak,tudnak róla,hogyha a másik nővel vagy programokon stb. meg csak látják,hogy anyut nem szereted. ne ilyen minta legyen előttük,inkább váljatok el és éljetek külön. a gyerekeknek jobb.

és a feleséged is le tudná zárni,tudna újra ismerkedni stb.

hogy válás után a másik nőhöz mész -e az a te dolgod. ne miatta válj el,hanem mert a mostani már régóta nem működik és nyugodt szívvel csaltad. + semmi jót nem írtál a feleségedről,azon kívül,hogy neveli a gyerekeket,jó anya. ez nem elég egy házassághoz.

tiszteld meg mindkét nőt és magadat azzal,hogy abbahagyod ezt. tényleg gusztustalan

2016. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Ásd el magad mélyre!
2016. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem ezekre a valaszokra szamitottal,igaz?

A hazassagodnak mar 1.5eve vege,nem szereted,nem tiszteled.Legalabb az elmult 10evre tekintettel allj ele es mondd ki h vege.

A szeretoddel meg majd kiderul h hogyan tovabb.

Ennyi.

2016. aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki csak szidalmazni tud, de azt nagyon.... szerintem meg, ha 1,5 éve fenn tudod ezt az állapotot tartani ( profi módon, úgy , hogy mindkettőjüket óvni tudod a csalódástól ), akkor így kell folytatni tovább, így mindenki boldog, nincs cirkusz. Szóval nem feltétlenül kell döntened közöttük, megmaradhat mind a kettő!
2016. szept. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

6-os 2-es vagyok. Ertem az allaspontod de mivel a kerdezo mar nem szereti a feleseget miert maradjon meg masfel evig? Tehat nem az van h "imadom a felesegem de van egy harmadik" az esetben ez egy mas tortenet lenne, de igy sztem nem erdemes maradni mert masfel ev alatt sem a felesegbe nem szeret bele, es a a szeretobol sem abrandul ki.


Sok esetben megoldas az idohuzas es a kettos elet, de ezen a ponton sztem Ez tobbet art mint hasznal:-)

2016. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
2-esnek vàlasz: a kérdező nem ìrta le az egyèbb körülmènyeit pl.az anyagi helyzetèt, ìgy nem tudjuk, hogy egyàltalàn el tudna-e vàlni úgy, hogy mèg elfogadhatò körülmènyek maradnànak a szàmàra ( ahol a gyerekeivel is tudnà ápolni a kapcsolatàt ). Szerintem màr rég elvàlt volna ha jól jött volna ki ! Nem vèletlenül kètsègbeesett, hiszen mèrlegelnie kell, hogy mit mond a józan esze és mit a szerelem? Nem könnyű 0-ròl újrakezdenie az életèt, főleg ha nem fiatal ès felèpìtenie egy új életet romokkal a nyakában. Nehéz döntès, ezért én elnapolnàm a megoldàst és amìg tudnàm fenntartanàm a jelenlegi helyzetet, vàrva az alkalomra amikor lèphetnèk.
2016. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%
A szerelem elmulik.Csak szolok a szerelempartiaknak.
2016. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Rühellem az olyan pasikat, akik váltig állítják, hogy szeretik a gyereküket... aha! De azért este munka után nem haza rohansz, hanem a szeretődhöz, ugye? Ha szereted a gyerekeid, akkor ne alázd meg az anyjukat! Vagy tegyél azért, hogy a feleségeddel jobb legyen a kapcsolatod, vagy önts tiszta vizet a pohárba, és adj esélyt a feleségednek, hogy legyen új társa, aki egyben a gyerekeid új, tisztességes pótapja is lesz.
2016. szept. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!