Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sajnálatos módon fél éve egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálatos módon fél éve egy buliban megcsaltam a barátomat elmondtam neki részleteket most kiderült minden megbántam, nagyon szeretem de messze van most 500km-re és nem tehetem hogy elmegyek hozzá meg fog bocsájtani? Mit tegyek hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 21:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
Pedig teljesen érthető...
2016. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

oktatást nem kértem szerintem ez nem az oktassuk ki azokat az embereket kik hibáztak!!!!!!


és a többieknek pedig köszönöm hát próbálom meg békíteni.

2016. nov. 8. 22:12
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne békítsd meg, nem érdemled meg őt...
2016. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
én nem érdemlem meg
2016. nov. 8. 22:30
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Valami csak hiànyzott a kapcsolatotokbol hogy megcsaltad a pàrodat màshol kerested a boldogsàgot sztem becsapva érzi magàt nem beszéltél vele inkàbb megcsaltad ezen ne csodàlkozz hogy közömbösen viselkedik a pàrod veled !Sztem hagyd és ne agyalj ennyit a dolgokon !Ha meg is bocsàjt gondolj csak bele hogy majd ha féltékenykedni fog mert te megcsaltad àtverted az sem lessz jobb!Ebbe meg bele lehet őrülni hogy te folyamatosan bizonygatod hogy mennyire szereted őt nem csalod meg de ő ugy sem fog hinni neked te meg belefàradsz az örökös bizonygatàsba hàt kell ez neked!?Tanulj belőle és lépj tovàbb !Felnőtt ember megfogja érteni túljut a dolgokon és kész !
2016. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Mi a garancia arra hogy többé nem teszed meg, főleg részegen? Mert gondolom az ominózus eset előtt is azt gondoltad,mondtad hogy soha nem csalnád meg. Az meg nem semmi hogy most meg kegyesen átpasszolnád a barátnődnek a srácot. Ezt úgy is ő fogja majd eldönteni, talán abban reménykedhetsz hogy nem szakított rögtön. Miért csaltad meg? Ne gyere a részeg voltam dumával mert azt az első smárolós esetnél eljátszottad, ha másodjára már sikerült lefektetnie akkor ott komolyabb gondok is voltak, vannak mint a részegség.
2016. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
77%
Elkúrtaaaad....Szó szerint. Remélem otthagy a francba.
2016. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért milyen választ vártál bmeg? Útmutatót hasonló cafkáktól?
2016. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

"szerintem te is hibáztál már"


Igen mindenki hibázik. De ez nem hiba, hanem tartás kérdése. Ha nincs gerinced, az nem hiba, hanem születési rendellenesség.

2016. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, tesztel. Ha elmondod neki az egeszet, akkor valoszinuleg van eselyed. Ha nincs, akkor meg szinte mindegy, de legalabb ertelmesen fogod tudni lezarni a kapcsolatodat! Sok sikert!
2018. aug. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!