Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mellettem is fog tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellettem is fog tartani szeretőt ha valami gond lesz a kapcsolatunkban? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy szertőm, családos asszony,3éve tart a viszonyunk titokban, tervezzük, hogy felvállaljuk a kapcsolatunkat és elválik a férjétől, kicsit attól tartok, hogy mellettem is fog tartani szeretőt, mennyire valoszinű ez, ha valami gond lesz kettönk kapcsolatában akkor szintén tart valakit mellettem?
2016. nov. 15. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Veszel egy táskát. Nem az igazi, nem is ilyen színben akartad, de tökéletesnek tűnik, végülis minek neked nagyobb, minek neked vállpántos, ezt is szereted, szép is, nagyon jó lesz.


Aztán mégsincs helyed bele pakolni, a folyamatos utazás miatt igenis kéne az a vállpánt, és nem, bármennyire is szép volt neonfényben a piros szín, ez nem a te világod, és már a színe sem tetszik.


Ezért lecseréled. Egy vállpántos, hatalmas, pakolós táskára, ami nem csak elsőre szerelem, de valóban hosszútávon is jó lesz neked.


Ezt is lecseréled?

2016. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 Le bizony!

Mert attól, még hogy vállpántos és jelenleg hibátlan állapotú az a bizonyos új táska, néhány év múlva az is kopott lesz, szakadt és unalmas.


A hasonlatod nagyon nem volt találó.

2016. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem az volt a baja, hogy szakadt, vagy hogy kopott. Hanem hogy NEM VOLT neki való.


Rózsaszín ködben sok mindenkiről hisszük azt, hogy mennyi fog, aztán nagy bukta van. Ettől még a kérdezővel miért ne lehetne tökéletes a kapcsolatuk, ahol teljes a kapcsolata, és nem kacsingat ki?

2016. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3


Aki egyszer képes megcsalni valakit, az a következőt is megfogja... Indokot gyorsan lehe rá találni "nem volt jó az ágyban, nem törődött velem, nem éreztem nőnek magam stb."

2016. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lehet tökéletes a kapcsolata, mert az asszony 3 év alatt is még csak a válás tervezgetésénél tart. :)

Ahol olyan nagy a szerelem, az összeillés, meg a harmónia, mint amilyennek te gondolod, ott a válókereset beadására nem kell várni 3+x évet.

2016. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ugyan azok a hibák újra fel fognak lépni a veled való kapcsolatában, ami az előzőben, akkor valószínű, hogy vagy melletted is tart valakit, vagy nem vár 3 évig, hanem előbb szakít. Viszont ha képes fejlődni, és miért ne lenne képes, akkor megtanulta már, hogy mik azok a hibák, és hogyan lehet orvosolni azokat.

Jó az első válaszoló táskás hasonlata, egy párkapcsolat társasjáték. Oda-vissza működik. Rajtad is múlik, hogy lesz-e gond a kettőtök kapcsolatában, és ha lesz, azt hogyan fogjátok megoldani.

Neked ez az első párkapcsolatod? Ha nem az, és volt már, hogy valakivel szakítottál, mert nem ő volt az igazi, akkor mennyire lehet attól tartani, hogy vele is szakítani fogsz, ha gond lesz kettőtök között? Nem lehet abból kiindulni, hogy ha valaki így és így tett egy bizonyos esetben, akkor az biztos, hogy máskor, egész más helyzetben, egész más emberekkel szemben is pont úgy fog viselkedni.

2016. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5, Ebben van igazság, bár nem látunk bele : Fél a férjétől? A gyerekek miatt nem lép? Anyagi függőség?


Aztán persze lehet, hogy szimplán csak kufirc neki a kérdező, és soha nem is fog lépni. Van ebben is bőven ráció.


#4 Nem gondolom, hogy létezik megfelelő mentség a megcsalásra, hiszen ki lehet lépni a kapcsolatból az ELŐTT is. De ne ítélj, hogy ne ítéltess... Emberekből vagyunk, követünk el hibákat. Te olyat, én ilyet, a kérdező szeretője meg ezt. Ettől még lehetnek érzései.


(Szerintem)

2016. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, én két páromat is csaltam, a férjemet soha.
2016. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azt mondta 3évig hogy még szereti a férjét,de az is tart valakit csak az nyilvánosan.
2016. nov. 15. 16:17
 10/14 anonim ***** válasza:

#8


Ezt majd meglátjuk 30 év múlva :D


#7


Ez igaz, de számomra megbízhatatlan az ilyen, nem járnék olyannal aki velem csalja a férjét/barátját.

2016. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!