Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mellettem is fog tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellettem is fog tartani szeretőt ha valami gond lesz a kapcsolatunkban? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy szertőm, családos asszony,3éve tart a viszonyunk titokban, tervezzük, hogy felvállaljuk a kapcsolatunkat és elválik a férjétől, kicsit attól tartok, hogy mellettem is fog tartani szeretőt, mennyire valoszinű ez, ha valami gond lesz kettönk kapcsolatában akkor szintén tart valakit mellettem?
2016. nov. 15. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
miért baj, ha melletted is van szeretője? a lényeg, hogy ti már beszéljetek meg szabályokat -> nyitott kapcsolat. az való nektek... :)
2016. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy fog!
2016. nov. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
1# hol élsz te és hány éves vagy 10 ? Ez nagyon gyenge amit írsz. Kutyából nem lesz szalonna. Ha olyan kibeba.szott jó az az új táska akkor mi a f.aszér tart három évig lecserélni az álomtáskára ??? Remélem hogy téged is ugyanúgy megcsal mint most a férjét kérdező. Ennyire nem lehetsz hülye. Meg is érdemled, ha ilyen gerinctelen nő kell neked, csak akkor ne csodálkozz...Előfordul, hogy valaki rosszul választ és megtalálja élete szerelmét, de akkor legyen benne gerinc és álljon oda a férje elé.
2016. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha aztmondja,hogy még szereti a férjét,akkor miért csalja? A 3 évből is látszik,hogy nem az igazi köztetek. Ha mindent elsöprő szerelem lenne akkor max 1 2 hónap múlva már elvált volna.
2016. nov. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!