Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy viszonyulnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnátok ahhoz, hogy a párotok a volt szeretőjével és a közös gyermekükkel tartaná a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Párom megcsalt, gyereket csinált, de már nincs együtt a nővel és esély van rá, hogy esetleg újra összejövünk. Ha tartaná a kapcsolatot a nővel, meg anyagilag is támogatná őket, ezen ti hogy tennétek túl magatokat? 8 évig voltunk együtt, házasságban is éltünk. Esetleg van köztetek olyan, aki hasonló cipőben jár?
2016. nov. 27. 12:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es,kiegészíteném, hogy DE kötelessége.Egy nőnek sincs joga egy apukát elmarni a gyereke mellől. zabigyerek vagy sem, teljesen mindegy. Én pont ezért sosem választanék olyan pasit, akinek gyereke van, hát még ha olyan, aki úgy fogant, hogy engem csaltak. de ha már kérdező így döntött, vállalja a velejárókat is.Ha nem bírja ezt kérdező, akkor valóban pokol lesz az életük
2016. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11

Gondolom úgy értette, hogy nem kell a kérdezőnek a pasival maradnia, és azzal együtt a gyereket kerülgetni.

2016. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11. Pedig azt hittem egyértelműen írtam. :)

Nem azt sugalltam marja el a gyerek mellől az apját.Azt, hogy hülye lesz ha visszafogadja így a pasit. Ez már olyan helyzet ami nem kompromisszum képes, mindenki találjon olyan más párt akivel tiszta lappal indulhat.

2016. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!