Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem két évvel ezelőtt. A feleségem addig kérlelt, amíg adtam egy esélyt, hogy együttmaradhassunk. Azóta nem történt semmi az Ő részéről. Elmondtam, hogy nehezen dolgozom fel amit tett. Késő azt mondani, hogy vége?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült elhatároztam, hogy elválok. Meggyőzött, hogy próbáljuk meg, legalább a gyerekek kedvéért. Megpróbáltuk, jó lett szinte minden. Én viszont magamban örlődtem, gondolkodtam, hogy miért történt? A párterápián a nő igazából a feleségem felelősségét hangúlyozta ki. A gond , hogy nincs részemről bizalom. Egy idő után eljutottam oda, hogy ez a nő arra jó, hogy ürítsek bele. Nagyon rossz, hogy ilyet gondolok róla. Amikor odabújik, megölel, sokszor azon gondolkodtam, lehet mást szívesebben ölelne. Igaz kettő év alatt, de letisztázódott bennem, hogy nem akarok Vele élni. Nem tudok úgy ránézni mint a feleségemre. Elmondtam, de szerinte nagyon jól vagyunk, az nem lehet, hogy most legyen vége. Át kellene gondolnom, hogy miért teszem ezt Vele. Vagy biztos van valakim. Mondtam, hogy erről szó sincs, csak most lett tiszta minden.
2017. jan. 7. 21:36
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
18%
Tönkre akarod tenni a gyerekek életét? Ha azóta megbecsül a feleséged túl kellene ezen tenned magad agyilag. Vagy csald vissza egyszer ha attól megnyugszol. Szakítani a legkönnyebb és gyávább megoldás. 39f
2017. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
75%
Elég furcsa ez így. Egyszeri eset volt amúgy, vagy szeretőt tartott? Ha egyszeri eset volt, akkor nem biztos, hogy a helyedben eldobnék egy házasságot, meg a gyerekeket, mert igen, ő fogja őket kapni, nem te. Ha 2 éve történt, és azóta hűséges, akkor a helyedben nem válnék. Legalábbis megpróbálnám felépíteni újra. Persze, az ő felelőssége, de magadba már belenéztél? Vagy azóta egyáltalán próbálkoztál valamivel a terápián kívül, vagy 2 évig duzzogtál, és gyűlölted, hogy ezt tette veled? Akkor minek vártál két évet?
2017. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha két év alatt sem sikerült újraegbíznod benne, akkor két lehetőség van:

1. Megpróbálod túl tenni magad ezen a múltbeli eseten (akár szakember segítségével, ahol te lennél a középpontban), és újra megbízni benne

2. Elválni, ha tényleg nem bízol benn, nem érzel iránta semmi különösebbet,és nem is akarod megváltoztatni.


Nehéz helyzet, főleg, hogy minden rendben és jól működik. A gyerekeknek biztos fura lesz, hogy minden rendben, de mégis el akartok válni. Viszont azt mondta egy szakember, hogy válás felvetődésekor az a legrosszabb, amit tehetünk, hogy csak gyerek miatt együtt maradni.


Én szerintem még adj egy kis időt magadnak, gondold át, próbál változtatni, mégiscsak a családodról van szó. Igen, a feleséged tehet erről, hogy te erre jutottál, de rajtad múlik, ő már szerintem mindent megtett és bizonyított.


Ha kell utazz el valahova egyedül egy hétre, és ha továbbra sem változik a véleményed, akkor válj el. Ha meg mégis adsz még egy esélyt, akkor sok sikert.

2017. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
39%
dobd ki a fenébe.... vagy ne dobd...
2017. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
95%

Nézd ahogy írták 2 lehetőség van,


Vagy megbírkozól ezzel, és együtt tudsz így élni vele vagy nem.

Ha nem tudsz vele boldog lenni, és ez nem megy akkor el kell válni. Nem te leszel az első és a gyerekek miatt nem a legjobb ötlet együtt maradni.

2017. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek #5-össel. Lehet azt mondani, hogy megpróbáltad feldolgozni, nem sikerült, ez nem ilyen időkorlátos dolog. A kérdés, hogy te mit szeretnél, neked mi a jobb. Ha kitartanál a feldolgozás mellett, próbálkozz szakemberrel. Ha nem, akkor meg jobb senkit sem áltatni.
2017. jan. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
41%
Soha nem késö. Most is elválhatsz. Keresel magadnak egy másik nöt aki ezalatt a két év alatt tudod, hogy hány pasival volt? Nem. De te bizol benne és boldogan fogod majd kinyalni neki, mert egyszer, ezelött két évvel nem bukott le. "Megpróbáltuk, jó lett szinte minden." De te ezt a két évet nem tudod megbecsülni mert folyamatosan hergeled magad. A fö baj a te agyadban van, de természetesen választásod mindig van!
2017. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Sajnos szeretője volt kb 2 hónapig. Tudom, hogy most jó minden, de idő kellett mire letisztázódik bennem minden. Különben az elején el akartam válni, csak addig kérte, hogy próbáljuk meg, hogy belementem. Volt párterápia, pszichológus együtt, és külön is. Nagyon sajnálom de ugyanoda jutottam. Nem tudok úgy gondolni rá, mint a páromra akivel jóban rosszban együtt vagyunk.
2017. jan. 7. 22:39
 9/52 anonim ***** válasza:
84%
biztos hogy kidobnám..
2017. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
85%

A fő baj a te agyadban van??! 61%-os, csaltak már meg téged? Mit képzelsz te az életről, a házasságról?? Nem minden nő káá, és nem minden férfi kápecér. A kérdező hűséges volt, a felesége nem.

Én nem merek tanácsot adni, nem voltam ilyen helyzetben. Az biztos, hogy ha nem tudnám feldolgozni, mint a kérdező, akkor elválnék, hiába teper a negcsaló fél. Ami nem megy, ne erőltessük..

2017. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!