Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem két évvel ezelőtt. A feleségem addig kérlelt, amíg adtam egy esélyt, hogy együttmaradhassunk. Azóta nem történt semmi az Ő részéről. Elmondtam, hogy nehezen dolgozom fel amit tett. Késő azt mondani, hogy vége?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült elhatároztam, hogy elválok. Meggyőzött, hogy próbáljuk meg, legalább a gyerekek kedvéért. Megpróbáltuk, jó lett szinte minden. Én viszont magamban örlődtem, gondolkodtam, hogy miért történt? A párterápián a nő igazából a feleségem felelősségét hangúlyozta ki. A gond , hogy nincs részemről bizalom. Egy idő után eljutottam oda, hogy ez a nő arra jó, hogy ürítsek bele. Nagyon rossz, hogy ilyet gondolok róla. Amikor odabújik, megölel, sokszor azon gondolkodtam, lehet mást szívesebben ölelne. Igaz kettő év alatt, de letisztázódott bennem, hogy nem akarok Vele élni. Nem tudok úgy ránézni mint a feleségemre. Elmondtam, de szerinte nagyon jól vagyunk, az nem lehet, hogy most legyen vége. Át kellene gondolnom, hogy miért teszem ezt Vele. Vagy biztos van valakim. Mondtam, hogy erről szó sincs, csak most lett tiszta minden.
2017. jan. 7. 21:36
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Szia! Azóta mi történt? Remélem azóta megtaláltad azt aki hozzád való.


30/F

2019. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Már sosem tudjuk meg
2019. okt. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!