Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem két évvel ezelőtt. A feleségem addig kérlelt, amíg adtam egy esélyt, hogy együttmaradhassunk. Azóta nem történt semmi az Ő részéről. Elmondtam, hogy nehezen dolgozom fel amit tett. Késő azt mondani, hogy vége?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült elhatároztam, hogy elválok. Meggyőzött, hogy próbáljuk meg, legalább a gyerekek kedvéért. Megpróbáltuk, jó lett szinte minden. Én viszont magamban örlődtem, gondolkodtam, hogy miért történt? A párterápián a nő igazából a feleségem felelősségét hangúlyozta ki. A gond , hogy nincs részemről bizalom. Egy idő után eljutottam oda, hogy ez a nő arra jó, hogy ürítsek bele. Nagyon rossz, hogy ilyet gondolok róla. Amikor odabújik, megölel, sokszor azon gondolkodtam, lehet mást szívesebben ölelne. Igaz kettő év alatt, de letisztázódott bennem, hogy nem akarok Vele élni. Nem tudok úgy ránézni mint a feleségemre. Elmondtam, de szerinte nagyon jól vagyunk, az nem lehet, hogy most legyen vége. Át kellene gondolnom, hogy miért teszem ezt Vele. Vagy biztos van valakim. Mondtam, hogy erről szó sincs, csak most lett tiszta minden.
2017. jan. 7. 21:36
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
58%

A legnagyobb hibát akkor követted el, amikor megbocsátottál neki. Tőlem akár fetrenghet a padlón is, megcsalt egyszer, vagy ki tudja hányszor. Onnantól kezdve nekem a nőben nincs több bizalmam, egyszer már eljátszotta. Még szép, hogy nincs neked sem.


Hogy tudta egyáltalán megtenni, ha téged szeret? Hogy tudott lelkiismeret furdalás nélkül lefeküdni mással, annak tudatában ráadásul, hogy gyerekeitek vannak? Az ilyen szánalmas.


Miért az ő szemszögét nézed? Ne hagyd már, hogy győzködjön még téged, hogy nagyon jól elvagyunk meg ne hagyj el... Mond meg neki, hogy vége. A gyerekek is egy szempont lehet, de emiatt nem éri meg együtt maradni.

2017. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
Vàlj el! Mit kìnzod vele magad? Gyerekek se kicsik annyira gondolom. Egy idő utàn zavarni fog ahogy eszik az hogy zajong minden aprósàg amit tesz. Aztàn megöregszel és eszedbe jut2+x évet éltél valaki melett ahelyett , hogy élted volna az életed. "Legalább a gyerekek miatt" hàt a gyerekek miatt nem jutott eszébe amikor félre ment.
2017. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
81%
Nevetséges, aki azt írja, hogy a kérdező teszi tönkre a családot a válással. Ezt a feleség tette a megcsalással...
2017. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
Nem olyan biztos hogy a gyerekek nem lehetnek nàlad. Neked van munkàd neki nincs. Pàr év lessz egy normàlis pàrod ő vagy talál munkàt vagy nem.
2017. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mondta, hogy ez és ez a bajom, változtassunk mert Nekem nem jó. Semmit. Amikor rákérdeztem miért, csak az volt, hogy valami izgalomra vágyott, szinte Én lettem a hibás. Amikor kiderült még támadott, meg szinte provokált. Pár nappal később már könyörgött, hogy ne váljunk. Megpróbáltam, időt is adtam,de nem megy. Most szerinte van valakim azért akarom elhagyni. Mondtam, hogy senkim nincs, csak egymás idejét raboljuk, ahelyett hogy boldogok lennénk. Valaki itt ezt írta, és tökéletesen egyetértek vele.
2017. jan. 28. 16:39
 36/52 kolosszus22 ***** válasza:
Vele már sosem leszel boldog, én már akkor kirúgtam volna, nem tudtam volna ezt elnézni neki, te legalább megpróbáltad, de nem megy. Van ez így. Többé sosem lesz már köztetek olyan mint előtte. Értelmetlen ezt tovább húzni.
2017. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg kellene kérdezt tőle, hogy miért tette pontosan, mi volt az indoka, s meg kellene beszéljetek változtatásokat.
2017. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
"Amikor kiderült még támadott, meg szinte provokált. Pár nappal később már könyörgött, hogy ne váljunk." Az első mondat árulkodik arról hogy még talonban volt a szerető, hátha ő befogadja. A mondat második része pedig arról árulkodik, hogy pár nap alatt "megbeszélték" hogy ez mégsem fog menni (magyarán kidobta) és így kényelmesebb együtt maradni.
2017. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 Bence_ ***** válasza:

Magadban tudsz bízni.

Szerinted hazudik még vagy felnőtt és őszinte veled akkor is ha fáj?

Neked most azért rossz vele, mert azt gondolod, hogy még félre fog lépni?

2017. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Úgy tudom nem volt opció az hogy összejönnek hosszabb távra, de így belegondolva lehetséges. Most úgy érzem őszinte,de nem is érdekel hogy hazudik vagy sem.
2017. jan. 29. 11:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!