Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem két évvel ezelőtt. A feleségem addig kérlelt, amíg adtam egy esélyt, hogy együttmaradhassunk. Azóta nem történt semmi az Ő részéről. Elmondtam, hogy nehezen dolgozom fel amit tett. Késő azt mondani, hogy vége?

Figyelt kérdés
Mikor kiderült elhatároztam, hogy elválok. Meggyőzött, hogy próbáljuk meg, legalább a gyerekek kedvéért. Megpróbáltuk, jó lett szinte minden. Én viszont magamban örlődtem, gondolkodtam, hogy miért történt? A párterápián a nő igazából a feleségem felelősségét hangúlyozta ki. A gond , hogy nincs részemről bizalom. Egy idő után eljutottam oda, hogy ez a nő arra jó, hogy ürítsek bele. Nagyon rossz, hogy ilyet gondolok róla. Amikor odabújik, megölel, sokszor azon gondolkodtam, lehet mást szívesebben ölelne. Igaz kettő év alatt, de letisztázódott bennem, hogy nem akarok Vele élni. Nem tudok úgy ránézni mint a feleségemre. Elmondtam, de szerinte nagyon jól vagyunk, az nem lehet, hogy most legyen vége. Át kellene gondolnom, hogy miért teszem ezt Vele. Vagy biztos van valakim. Mondtam, hogy erről szó sincs, csak most lett tiszta minden.
2017. jan. 7. 21:36
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
78%
Kettes vagyok. HA szerető, akkor kuka. Egyetlen egy botlást talán meg lehet bocsájtani. Viszonyt szerintem nem.
2017. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
77%

önkre akarod tenni a gyerekek életét? Ha azóta megbecsül a feleséged túl kellene ezen tenned magad agyilag. Vagy csald vissza egyszer ha attól megnyugszol. Szakítani a legkönnyebb és gyávább megoldás. 39"


Itt a nő tette tönkre az egészet.

Szal ne beszélj hülyeséget...

2017. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Azért érdekes, hogy elítélitek az embert, mert hozott egy nehéz döntést. 10 emberből 9 akkor kirúgta volna a párját. Nem úgy hirtelejében hoztam döntést, hanem meggondoltam minden lehetséges variációt. Szégyen, de arra jutottam, hogy ha visszacsalnám lehet jobban érezném magam. De Eljutottam oda, hogy nem vagyok az az ember aki ezt megteszi, és mivel jó érzés lett volna a visszacsalas, Rájöttem, hogy ez mindenképpen rossz irányba megy. És innentől ez a házasság már a rosszat is kihozza belőlem. Ne fizikai dolgokra gondoljatok. Ha már nem úgy figyelsz, foglalkozol a pároddal ahogy kellene, stb..
2017. jan. 7. 22:54
 14/52 anonim ***** válasza:
90%

Itt most lényegtelen, hogy szerető volt, vagy csak egyszeri eset. A lényeg, hogy a kérdező ezt azóta sem tudta magában feldolgozni. Próbálta, de nem sikerült.

Én a szakítást tanácsolom. Ha okosan csináljátok, felnőtt emberek módjára, a gyerekek sem sínylik meg. Amennyiben tovább folytatod, soha életedben nem leszel boldog. Erre pedig nem ítélheted magad, hisz az alanyi jogon jár/járna mindenkinek. Nehéz lesz, de a saját érdekedben meg kell tenni, ilyen esetben azt gondolom lehetsz önző.

2017. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
20%
Az a baj, hogy az egész rendszer rossz... Már régen nem működik ez az egy emberrel leélünk boldogan egy életet dolog. De mi emberiség mégis erőltetjük és tele a világ válással, titokban megcsalással. Szánalmas az emberiség. Azt meg gondoltam, hogy a sok fiatal itt osztani fogja neked az észt mert nem tuti nem sok gyerekes nagyon régen egy kapcsolatban élők írták neked ezeket. Elmondom, hogy talán 2010 elején találkoztam egy 2 gyerekes házaspárral akik bevették 3diknak az életük színesítése miatt. És totál szerelmesek voltak egymásba és nagyon boldogok voltak semmi féltékenység. Na őket irigylem. De millióból egy ilyen pár van. Az emberiség nagy része szánalmas, hogy valakit egy életen át a magántulajdonának tekint de ha megunja akkor dobja mint egy használt szalvétát vagy titokban csalja. De ezek vagyunk mi. Ahelyett, hogy kitalálnánk egy új és jobb rendszert. De ez az én véleményem.39f
2017. jan. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudnám túltenni magam rajta. Kukáznám. Aki egyszer megcsal, az nagy eséllyel megcsal máskor is (főleg ha két hónapig kefél félre).


Az sem jó ám, hogy csak a gyerekért együtt marad a szülő. Látja ám a kölyök, ha a szülei kényszerből vannak együtt, nem a legjobb példa ilyenkor az ember.

2017. jan. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
67%

Az lesz a legjobb, ha elválsz. Már mindent megpróbáltál, nincs mit tenni, nem megy.

A feleséged pedig most megtudja mi lett a következménye annak, hogy megcsalt.

A leírtakból úgy gondolom, hogy nélküle boldogabb lennél.

2017. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
57%

Na akkor itt egy 30 éve házas, 48 éves nő..


"10 emberből 9 akkor kirúgta volna a párját."


Nehogy azt hidd...csak itt van nagy szája mindenkinek.nem egy eset van,ahol nem váltak el, többek között én se...Van ahol sikerült megmenteni, van ahol nem.


A visszacsalás nálam se volt opció.

Abban egyetértek, hogy ez a dolog a legrosszabbat képes kihozni az emberből.Én sokkal alpáribb lettem,azelőtt nemvoltam az, sírósabb voltabb,mostanra megkeményedett a szívem...ja és azóta is figyelem a facen a nőt, pedig ennek már 7 éve lesz idén...kicsit belezakkantam.


Nálunk minden oké azóta, de nehéz út volt.


Ha nem vagy képes túljutni rajta, tényleg lehet, hogy mégis jobb,ha váltok... pedig én nem szoktam ilyet tanácsolni...

Ezt neked kell eldöntened, bírod e tovább így..

2017. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Ő mondta el vagy te buktattad le?
2017. jan. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Lebukott, csak akkor szakított amikor válni akartam. Hasonlót érzek. Megkeményedtem, nem a feleségem az első, és legfontosabb a számomra. Nehéz elmagyarázni. Régen mindent megtettem volna érte, most meg a szexre használom. Nincs veszekedés, szinte semmi. Ami van annak köze nincs ehhez az esethez. Magamban tettem rendet ezzel az üggyel kapcsolatban. Viszont úgy érzem, ha valamikor lenne lehetőségem kapcsolatba lépni mással símán megtenném. Így viszont az Ő életéből rabolom az időt, amit mellettem van. Vissza kellene adnom a szabadságát, hogy találhasson olyan párt aki újra megbecsüli. Nem bonyolult ez, mégis azt érzi, hogy hátbatámadom.
2017. jan. 8. 11:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!