Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt olyan, hogy elhagytad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy elhagytad valakiért a párodat, de utólag megutálod az új valakit, haragszol rá, mert azt kezded érezni, hogy miatta "eldobtad" azt, akit szerettél, és aki szeretett, csak későn jöttél rá, mert összezavarodtál érzelmileg?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 09:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9es..biztos visszafogadnà.
2017. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 kolosszus22 ***** válasza:
Értem, tehát lefordítom a dolgokat: exeddel nem működött, összejöttél egy másik pasival, akit szintén megszívattál, mert nem vagy túl az exeden, így vele se jött össze és vissza akarsz menni a régihez. Gyakorlatilag 2 emberrel csesztél ki és az újat okolod kb. Pedig neked vannak itt egyedül komoly zűrök a fejedben, igazából azt érdemelnéd, hogy 2 szék közül pad alá ess és egyik sem állna veled szóba ezek után.
2017. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egy kaocsolatba sose a harmadik a hibàs..ha vki szerelmes szereti tiszteli a pàrjàt nincs helye harmadiknak..

Nàlunk egyre több volt a vita hogy gyer utàn nem talàltam munkàt..aztàn bekerültem egy mhelyre ott egy férfi sokat segitett felfigyeltem rà mert több kedves szot kaptam mint otthon..otthon csak az odadobàlt csekk volt fizesd be kérj kölcsön a papàdtol stb.

Vàlni akartam..persze ő nem..megprobàltunk javitania..de nem ment..én meg egyre jobban kedveltem a màsikat..megszünt a cég többet nem làttam..itthon tovàbbra is zsaroltak ha elvàlok elveszi a gyerekeimet sőt az életemet is..meg hogy öngyilkos lesz stb.egyre több volt a vita de csak nem akart vàlni..aztàn egyszer lebukott hogy szeretője van..elhagyott minket a gyerekeit is lecserélte a csajàra meg a gyerekére..az enyéimet szereti de nem tàmogatja őket egy fillérrel se csak ünnepnapokon kapnak ajàndékot .. én egyedül vagyok de nem bànok semmit inkàbb egyedül mint tàrsas magànyba!!hogy az ex bànja e nem tudom..sokan azt mondjàk csak bébiszitternek kellett mert sokat melozik a csaja..


Én nem bànok semmit..tudom a hibàmat..a volt mtàrsal nem szoktam talàlkozni ő jol megvan a kapcsolatàba.. bàr rola hallottam hogy ő megbànta anno a cserét hogy a feleségét lecserélte régebben..lehet azért bokolt nekem mindig mert mégse annyira boldog..én meg naiv voltam azt hittem lehet nàla esélyem..az élet bonyolult,de lehet csak mi bonyolitjuk

2017. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
.
2017. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11-es! Biztos nem fogadnå må vissza.De ez is benne szokott lenni a forgatôkönyvben.

Engem is megcsalt a fėrjem, le is lėpett a nővel.Az első 2-3 hônapban mėg lehet visszafogadtam volna, a gyermekünk sīrt, miėrt nem szeret minket apa stb.Mår jönne vissza a volt fėrjem, de nem kell.Pedig a gyermekünk most is remėnykedik.

2017. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt nem īrtam, 9-es voltam.Bocs, lemaradt az r. må=mår
2017. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!