Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Régi megcsalás, szakítsunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi megcsalás, szakítsunk?

Figyelt kérdés

Boldog házasság, 1 gyerek, stb. Kb 5 éve egyszer megcsalt a párom, most derült ki. Ti mit tennétek, válás, vagy ne törődjek vele?

Ha akkor derült volna ki, mit tettetek volna? Szakítás vagy sem? Mi a különbség?


2017. jan. 23. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Uhh.. Hogy a picsuba kerülte ez el a figyelmem? :D Elnézést kérek, kérdező! Ha Szeged közelében élsz akkor vendégem vagy egy italra.


Na szóval: Képzeld csak el ahogy a palid farkán ugrál a csaj! Képzeld csak el, hogy a palid jóízűen belemarkol a hátsójába és tolja. Tetszik? :D

2017. jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, jobban orulnek, ha velem csinalna, de attol meg nem undorito. Undorito az lenne, ha egy szakadt prostival, egy oregasszonnyal, egy masik pasival, egy loval, stb csinalna.
2017. jan. 25. 15:46
 13/13 anonim ***** válasza:

Értelek.

Én rendes srác vagyok. Kívülről méginkább.. :D Viszont enyhén gyenge a tűrőképességem. Ha engem megcsalna az asszony, akkor 20% hogy simán repülne, ugyanakkor 80%, hogy rendőrségi ügyem lenne. Egyszerűen nem tudnám elfogadni hogy aki szeret, az így eláruljon.

Az az igazság, hogy ez természetfüggő. Én arra vezettelek hogy szakíts. Te viszont más vagy mint én. Nem vagy eltorzulva belül. :D

Most nehezen, de azt írom hogy adj neki mégegy esélyt!

No akkor: Képzeld csak el, ahogy a gyereked felnőtt korában szomorúan emlékszik majd vissza, hogy de jó lett volna egy teljes családban felnőni! (Én mai napig gondolkodom ezen, pedig független felnőtt vagyok, aki a barátnőjével él..)

Képzeld csak el, hogy összejössz egy jóval jelentéktelenebb jövőjű férfivel! Adj a párodnak egy utolsó esélyt! Hűséget fogadott neked. Néhányan nem maradnak férgek megcsalás után, hanem igazán megbánják. Szeressétek egymást! Adj esélyt a boldogságotoknak! Sok embernek nem adatik meg...

Nézz csak meg engem. Van egy csodálatos párom, aki mindennél jobban szeret engem. Én is szeretem, de ezek mellett mindig érzek magamban egy nagy adag szomorúságot. Sok minden hiányzott gyerekkoromból. Nem tanított az apám semmit, a mostohák meg nehezen lesznek példaképek. Én már ilyen lehangolt maradok örökre...

22/F

2017. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!