Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek sokat számit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek sokat számit az hogyha betegek vagytok akkor a barátotok meglátogat? Meg ha szakadó esőbe áll a kaputok előtt egyszál polóba hogy beszéljen veletek 5 percet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 21:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:( majd lesz barátnőd!!!
2010. júl. 12. 22:03
 12/18 anonim válasza:
Jó dolog, ha 1 fiú ilyen, szall számít, de van ennél fontosab dolog is..!
2010. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

R

Igaz, már lekéstem azzal, hogy tippet adjak egy gyógyító ajándékra. De sztem ez a srác hatalmas:) A mostani beképzelt pasik csak a hajukkal meg a ruhájukkal vannak elfoglalva. És sok pasi nem is az igazit keresi, csak hogy a saját BMWjébe jól nézzen ki a kis cicababája. Becsüld meg. Főnyeremény:P


17/L

2010. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

a csoki jó lesz neki meg persze te:)

bnőm azt csinálta hogy oda adta barátjának az egyik plüss állatkáját, amit befújt a parfümjével és akkor a srác szagolgathatta.

szerintem édes gesztus, persze a csaj csak kölcsönbe adta:P

2010. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
:D és mi ennél fontosabb?
2010. júl. 15. 23:04
 16/18 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam, félre is kúrt szegényke. fiúk jegyezzétek meg, sohase legyetek túl jók, semmi jóra nem vezet!!
2010. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
laza pipa, bő nyállal
2010. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:31


neked meg nagyon igazad van!!!!

2010. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!