Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok.Másfél éve tart ez nálam,és néha teljesen kiborít.Próbáltam elfelejteni(próbálom most is,folyamatosan)Gyakran járok bulizni,vannak barátaim,haverjaim,hobbim,munkám,normális a családom.Többször randiztam már másokkal,de nem volt nagy szám egyik sem.Vagyis az egyik igen,volt egy srác,akivel együtt jártam pár hónapot,jól indult,nagyon aranyos volt,szeretett,jó volt vele,de nem lettem szerelmes,és sokat gondoltam a másikra.

Egyébként nagyon ritkán látom őt!

Szerintetek ez még normális,mármint,hogy már ilyen régóta.Soha nem voltunk együtt,mégis rá gondolok.Ti meddig éreztétek ezt,ha éreztétek?


2010. júl. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Együttérzek...nekem van egy lány aki nagyon tetszik, eddig ő volt az aki megdobogtatta újra a szívemet, folyton rágondolok és iszonyatosan zavarba jövök mikor találkozunk vagy ha csak beszélgetünk...

Sajnos nem járunk és mindig rá gondolok....

Nem tudom akar e tőlem valamit mert félek hogy elveszittem ha megtudná hogy én így érzek(elvileg tudja hogy tetszik nekem csak a részleteket nem tudja...)

2010. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közöld vele :) Legalább megtudod,hogy mi van.Persze ne nyomulj nagyon... Én elmondtam neki,hát nekem nem jött össze,de nálad még lehet!
2010. júl. 13. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:

dettó, ugyan ez a helyzet velem is. nem tudom hogy normális-e de ez van:S

eddig csak viszonzatlan szerelmeim voltak, mert akinek én jöttem be az nekem valahogy nem kellett.

nekem is van egy fiú, akitől nem kapok levegőt se, ha már a közelben van, ha meglátom valahol hirtelen elfelejtek mindent, nem hallom ha hozzám beszélnek, annyira kell nekem az a fiú, tudom hogy kell. pedig még sosem beszéltünk :D a nevét sem tudom de érzem, amit másnál nem. meg akarom ismerni, max kiábrándulok belőle, naés... nemtudom hogy kellek-e a fiúnak, egyáltalán az is kérdéses hogy látom e még valaha...

nem, szerintem se normális de ez van:S

2010. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos esélyed már nincs arra, hogy a volt nagy szerelmeddel légy együtt megint ez tény és való.

De amíg nem tudod őt ilyen téren elfelejteni és túltenni magad rajta addig nem fogsz tudni mást szeretni igazán.


Ezt te írtad :"Vagyis az egyik igen,volt egy srác,akivel együtt jártam pár hónapot,jól indult,nagyon aranyos volt,szeretett,jó volt vele,de nem lettem szerelmes,és sokat gondoltam a másikra. " Noss benne sem volt meg minden talán. Azaz még nem találtál olyat akibe bele tudtál volna szeretni akibe szerelmes lehettél volna. De hidd el fogsz találni ilyet csak ne add fel!

2010. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én már beszéltem vele :)Sokszor tűnt úgy,hogy akarja ő is...aztán mégse.
2010. júl. 13. 20:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,találni fogok olyat,akibe beleszerethetnék.De lehet,hogy csak évek múlva.Sajnos ez benne van a pakliban...És ettől olyan rossz.
2010. júl. 13. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Tisztázd vele őszintén mit érzel, mert akkor nem fogsz tudni továbblépni. Hidd el sokkal jobb lesz. Akárhogy is alakul.


Sok sikert.


20F

2010. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!