Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelem. Írnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem. Írnátok történetet? Mindegy h happy and -e.

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
happy and -e = boldog és -e . érdekes nézőpont, kifejtenéd bőveben?
2010. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocsi, happy end
2010. aug. 5. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Én szerelmes voltam a tamponreklámos csajba...mindig miatta néztem a reklámfilmeket....egyszer csak eltünt a képernyőről azóta se láttam:'(

18/f

2010. aug. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen egy 20 éves srácba. Nagyon hamar beleszerettem azután szex, de csak élvezetre (az ő részéről) továbbra is barátok maradtunk 3 hónapig nem i láttam mert messze dolgozott innen, majd mikor újból látott megváltoztam külsőleg és belsőleg is (jó irányba) és immár 5 éve vagyunk együtt :)
2010. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én a volt munkatársamba. de összejött egy ronda idegőrlő csajjal akit mindenki utált. azon rágom magam hogy ha rámenősebb lettem volna,lehet lett volna vmi. bár nem keresett fel,szóval mindegy,nem fogom a félénkségére. próbálom felejteni,nem megy.
2010. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 évig voltam szerelmes az egyik "barátomba", de soha nem lett több barátságnál. Nem sajnálom, ő túl sok lett volna nekem, ráadásul túl jól ismertem ahhoz, hogy össze merjek vele jönni.
2010. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
de 16 alatt meg kiskorú megrontása :P
2010. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a kiskorú belegyezésével történik :)
2010. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom h elég jó-e ide:


kb. 2 hónapja találkoztam egy sráccal. [előtte msn.ezgettünk, meg igazából egy suliba jártunk, de ott nem dumáltunk, ő meg már végzett] és az a másfél óra? hátt nem ment gördülékenyen.. nem volt téma, meg sz*rrá sétáltuk magunkat. de én vhogy mégis élveztem. pedig nem az a pasi, aki annyira jól néz ki h el kell tőle ájulni, de persze azért helyes, meg tetszett h nem nyomul, sőt inkább nógatni kell egy kicsit. sajnos többet nem találkoztunk. [mondjuk még találkozhatunk] párszor beszéltünk még msn-en, de már vagy 3 hete azt sem :(. nem kér belőlem

nem tudom h ez szerelem volt-e? lehet h csak fellángolás, habár én még most is sokat gondolok rá... ő pedig gondolom már 1000rel készül a fősulira,

2010. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
6 hónapja ismertem meg egy srácot aki mellesleg velem egy faluban élt mindeddig és egy iskolába is jártunk mindaddig míg ő fel nem került a középiskolába de nem is ismertem. Most ahogy találkoztunk nehezemre esett elhinni, hogy ő is oda valósi ahová én és mellesleg alig 10 percre lakik tőlem. Az első két hónapban nagyon sokat beszélgettünk mentünk sétálni meg ilyen olyan helyre. Most valahogy alig köszön ha meg lát az utcán de mindig rám mosolyog, amikor sétáltunk mindig szép dolgokat mondott és akkor bele szerettem azt hittem, hogy ő is így érez, de majd rá jöttem, hogy amiért mosolyog azért miért? de el hitettem magammal, hogy lehet valami köztünk, a tegnap egész nap vele voltam(csodálkoztam) szépen beszélt velem és mellettem volt végig... Miért van ez????? hogy csak mosolyog mindig de nem szeret? vagy talán igen? segítsetek.-...!:(
2012. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!