Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint a viszonzatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint a viszonzatlan szerelem tényleg soha nem múlik el?

Figyelt kérdés

15 éves voltam , mikor össze jöttem egy fiúval ... 1,5 hónapot jártunk ... életembe először vltam szerelmes ...

Most már ... mindjárt 18 leszek és még mindig nem hevertem ki , és neki már 1 éve van egy komoly kapcsolata :(


2010. dec. 27. 13:04
 1/6 szüszü ***** válasza:
De el fog múlni.
2010. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Röhejes

Vagyis tudom,hogy te komolyan gondolod,de picikém,az élet ilyen

Sokmindent nem heverünk ki,hogyha csak heverünk és várjuk,hogy elmúljon

Kellett volna élni egy kicsit többet,kevesebbet töprengeni,esetleg más kapcsolatot alakítani és akkor biztos másképpen alakultak volna a dolgok

Régebb is voltak erős érzelmek,senki se higgye,hogy nem voltak

Csak régebb az emberek többet csináltak és kevesebbet töprengtek és rágódtak bizonyos dolgokon

Ez volt a különbség és ezért nem lettek 20 évesen depressziósak

2010. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:
0%

fene ebbe a marha nagy szabadságba.. amikor az embernek túl sok a szabadideje és van ideje a viszonzatlan szerelem után vágyakozni egész nap, meg lázadozni a rendszer ellen:)

takarodjál ki a határba fát vágni estére, hogy legyen mivel fűteni!

najó.. szal érted mire célzok?


foglald el magad és lépj tovább.. nem kell gyarapítani a fiatal életunt emberek táborát van már belőlük elég...

esetleg kezdj el wowozni... van olyan hatása mint a határban fát vágásnak:D reggel 7től este 11ig.. 1x eszel és wc-zel. tuti, hogy nem a szerelemre fogsz gondolni:)

2010. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Cleptomaniac ***** válasza:
Ez inkább a "mi lett volna, ha..." kategória. Tudod, Karádi is megmondta: "Mindig az a perc a legszebb perc/ Mit meg nem ád az élet." Fölösleges rajta agyalnod, ez már csak vágyakozás.
2010. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Szegény:(

Ismertem egy nőt ,aki hasonlóképpen volt vele. Neki úgy sikerült , hogy összejött valakivel, aki mellett 2 hónap alatt elfelejtette. Biztos van olyan fiú, aki szimpatikus neked. Egy próbát megér. Legalább nem fogsz többet szenvedni ha sikerrel jársz.

2010. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

marhaság hogy azok szenvednek csak emiatt akiknek van idejük töprengeni....

az én szerelmem nem teljesen viszonzatlan volt, de sose voltunk igazán kapcsolatban...ennek már 2 éve hogy vége és nem tudom elfelejteni.

nagy bánatomban tanulásba,bulizásba,pasizásba menekültem. meg is lett az eredményük.jó pár pasival próbáltam már meg felejteni,de komoly kapcsolat azóta se jött össze mert még nem találtam olyat akivel bevállalnám.most az orvosin vagyok úgyh elhiheted h nincs sok szabadidőm töprengeni főleg itt az első években ahol szórnak ki mindenkit....mégis fáj még.és fájni is fog. szerintem ez már csak akkor múlik el,ha újra szerelmes leszek valaki másba. de Ő akkor sem lesz közömbös.....ez biztos


20L

2010. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!