Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férjes asszonnyal van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjes asszonnyal van, nagyon jó kapcsolatom, a barátnőjének a lakásában találkozgatunk stb, már két éve. Kértem váljanak el a férjétől. Erre annyit mondott "Hát ez az" mire tudjam vélni ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 22:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Gondolom pénzeled is..
2021. febr. 12. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, ha nem akar elválni, akkor befejezed a kapcsolatot, mert te el akarnád venni és közös gyerekeket.

De ha ő nem akarja, akkor lelépsz.


De hát meg is kérheted gyűrűvel akkor is, ha házas, szerintem fogalma sincs, mit szeretnél, mert nem mondtad el neki.

2021. febr. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

"barátnőnél találkoztok"

Hát igen, ő kell megoldja a találkákat, mert te nem hívod magadhoz.

Ez azért hárítás, nem úgy néz ki, mintha tudnád, hogyan menedzseljétek válás után az életeteket.

Esetleg a szüleiddel laksz és neki kéne egyedül megteremtenie a közös lakhatást?

2021. febr. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%

Ahham

Így más a szitu. Itt vagy huszonévesen. Javaslom fejezd be ezt a viszonyt. Ha eddig nem vált el, eztán sem fog. És ez nem méltó hozzád. Szerintem. (Meg senkihez) én többre tartom magamat annál, mint hogy 2. legyek

2021. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Már értem akkor szakítani fogok vele, 27. évemben vagyok, más képen kell nekem is ebben az időben gondolkodnom. Szeretnék házasságot kötni és családokat. Talán sikerülhet még nekem. Köszönöm szépen még egyszer a felvilágosítását."


Buta vagy! Jobb ez így neked. SOK férfi örülne egy szeretőnek. Értem én, hogy kell a feleség, mert gondolom kell a lóvéja, de akkor is, feleség mellett megtarthatnád.

2021. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

14.-nek.


Miért, ki/mi vagy te, hogy nem lennél 3. egy kapcsolatban, és neked nem kell szerető? Örülnél, ha valaki magára engedne.

2021. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Azért nem tud, vagy nem mer jönni az én családi házamba, mivel a férjének a húga, a szomszédom, s megtudná a kapcsolatunkat. Kértem döntsön Ö, hogy mit akar, ígérgetett csak. Nem ígértem akkor semmit sem neki, sem gyűrűt, sem házasságot, de éreznie kellett, hogy szeretjük egymást. Mindegy döntöttem és szóba sem állok már vele. Ma reggel is telefonon hívott, de nem fogadom még a hívásait sem ezek után. Én semmit sem veszítettem úgy érzem.
2021. febr. 12. 09:52
 18/28 anonim ***** válasza:
Hány éves a szeretőd?
2021. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogybszereted e még? Ha igen, és elhagyja nincs gond. En azert a telot felvenném. Lehet, hogy most, hogy uktimátum ele allitottad, megteszi. De az a kerdés, hogy szereted e meg?
2021. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Gondolom jóval idősebb nálad ez a nő, ha így van érthető hogy nem akar elválni.
2021. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!