Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férjes asszonnyal van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férjes asszonnyal van, nagyon jó kapcsolatom, a barátnőjének a lakásában találkozgatunk stb, már két éve. Kértem váljanak el a férjétől. Erre annyit mondott "Hát ez az" mire tudjam vélni ezt a kijelentést?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 22:04
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én 27 vagyok, a volt szeretőm 24, fiatalabb mint én vagyok.
2021. febr. 12. 15:04
 22/28 anonim ***** válasza:
És amíg veled lakott, nem volt gond, hogy a sógornő látta?
2021. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Amikor velem töltötte az idejét, ez nyáron volt, és a Balatoni üdülőmben voltunk. Teljes titokban folyt a kapcsolatunk. Máig senki kettőnkön kívül nem tudja.De már nem érdekel, jól átvert. Ennyi Így jártam. Ma sokszor telon hívott de, nem vettem fel.Talán elgondolkodik kicsit, ha nem úgy is jó.
2021. febr. 12. 22:42
 24/28 anonim ***** válasza:
És azóta mért nem mentetek az üdülőbe?
2021. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Azóta voltunk, de az egy egy napig szóltak csak, így is harakiri volt náluk ebből, de senki nem tudja hol voltunk. Persze a férje az azt tudta, hogy nincsen otthon egész nap, meg éjszaka. Az egyik barátnőjénél volt azt mondta, férje ezt elhitte.
2021. febr. 13. 07:32
 26/28 anonim ***** válasza:

Itt a többiek többször kérdezték, hogy szereted-e?

Úgy tűnt egyszer srm válaszoltál...

(De lehet, hogy én nem figyeltem eléggé...)

2021. febr. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Persze hogy szerettem, szerintem Ő is engem. De egyenlőre még mindig nem veszem fel a hívásait a telefonon, e-mailjeire sem válaszolok. Részemről lezártnak tekintem már a kapcsolatunkat. Keres a munkahelyemen de elérhetetlen vagyok a számára. Most azzal zsarol, hogy, öngyilkos fog lenni, mert szeret és velem szeretne élni már. Nem tudom elfelejteni azt amikor azt mondta nekem. Hát ez az! Sajnos csak most e válaszokból szereztem tudomást, hogy miért mondta nekem ezt.Én döntöttem, találni fogok magamnak, olyant akivel lefogom tudni élni az életem.
2021. febr. 18. 21:36
 28/28 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint egy kisgyerek. Ez nem úgy megy hogy itt valaki megtippeli két szóból hogy mit akar a nő. Ezt vele kell megbeszélned. Mondd el neki komolyan, hogy te vele szeretnél tervezni, ha ő is akarja, de akkor váljon el, és alapítson veled családot.

Adj neki azért gondolkodási időt, mert ez nem olyan egyszerű döntés.

Ha nem akar élni a lehetőséggel, akkor pedig keress mást.

De ne tiltsd le csak úgy, anélkül, hogy megbeszélnéd vele.

2021. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!