Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom (nő) céges buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (nő) céges buliban volt, és ott aludt, onnan ment dolgozni. Ti hogy kezelnétek az ilyen történetet?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,összeköltözni nem akart eddig. Azt mondja nagyon szeret, de neki jó így is, nem akar elköteleződni.Bejelentette már egy hete,hogy lesz ez a céges buli,aznap ő ott lesz. Ment is már reggel 8-kor a céges buliba,ott is aludt, mert ivott és nem ült autóba így,onnan ment dolgozni.Nekem ez nehezen emészthető.Ti mit tennétek? Dobnátok? Eltűrnétek,hogy ilyeneket csináljon? Nem jelentkezett egész nap a céges buli napján.Semmi üzenet, vagy felhívott volna, vagy bármi...Amikor dolgozott, akkor írt,hogy jó buli volt,fáradt,alig aludt valamit.Oké,hogy nem szereti egy nő a kalitkát,de azért szerintem ez túlzás.Talán így nincs értelme a kapcsolatunknak,most ezen is gondolkodok.

2022. szept. 18. 15:49
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Nincs értelme. Neked.
2022. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
29%

Előre leszögezném, én nem értem a nőket.

Nekem sem férne bele, de mi pasik vagyunk.

Lehet csak tesztel.

Ha csapodár, az ki fog derülni, mert több ilyen lesz.

Sőt durvább, de azt már tudni fogod.

2022. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
29%

normál esetben ez sok cégnél előfordul.


Nálunk 3 napos wellness hétvége volt a céges csapaépítő például.


neked nyilván az sem tetszene

2022. szept. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
74%
Milyen céges buli ahol utána másnap menni kell dolgozni? Voltam én is néhányban, de pénteken vagy szombaton volt, és másnap senki sem ment be a céghez.
2022. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
55%

Én nőként azt mondom, hogy dobnám fordított esetben. És itt nem a buliról van szó, nem vagyok betegesen féltékeny, hogy ne tudjak hinni a páromnak.


De nekem is volt ilyen exem. Kijelentette, hogy ő megy, az le volt szarva, hogy esetleg én mást terveztem addigra, le volt szarva, hogy én mit szeretnék. Nem, nem engedélyt kellett volna kérnie, hanem megbeszélni, párban (!!!) gondolkodni. A gesztus, hogy a közös időnkről közösen döntsünk, hiányzott. Nem is tartott sokáig a kapcsolatunk emiatt.


Már házas vagyok, páromnak és nekem is szoktak lenni csapatépítőink, el szoktunk járkálni néha. Mi ezt úgy intézzük, hogy elmondjuk, hogy lesz ez az esemény, szeretnénk rá menni. A másik ekkor még mondhatja, hogy most nem szeretné vagy mást tervezett arra a péntekre vagy szeretné, ha hazaérnénk éjfél előtt. Ebben nincs semmi zsarolás, nem kell felvenni a védekezőállást és felpúpozni senkinek a hátát, mint a macskának. Ez a semmi közöd hozzá, különben bántalmazó vagy, csak gyakorin divat. A való életben nem tudom jól érezni magam, ha a párom nem nyugodt szívvel enged el és nincs rendben azzal, hogy én valahova megyek, valamit csinálok. Miért, kibszott egyszerű, mert szeretem. Mert törődöm vele és azzal, hogy hogy érzi magát velem a kapcsolatunkban. Nyilván szembetűnő lenne, ha minden alkalommal valami varázslatos véletlen egybeesés miatt le kellene fújni ezeket a programokat, arról a hülye is látja, hogy manipuláció. De őszintén megmondani, ha valaki valamit nem szeretne épp, tök oké. És jó nagy fasz az, aki ilyenkor nem hallgat a párjára, csak rávágja a telefont vagy az ajtót és megy. Nem, ez nem így működik. Aki szerint igen, az tartson dugópajtit, ne húzza a másik idejét azzal, hogy nem bír igazi társ lenni.


Normális emberek között kérdező ez úgy működik, ahogy te is szeretnéd. Normális ember nem kap fejfájást attól, hogy a párja meri kérni valamire, például hogy jöjjön haza vagy mer írni neki, mikor valahol máshol van épp.

2022. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
14%
Ó, azok a tuti igazságok. Kellenek mindig.
2022. szept. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

5-ös! Köszönöm, hogy így megfogalmaztad. Teljesen igazad van, egyetértek veled.Az, hogy bejelenti valaki,hogy teljesen eltűnik,és valóban nem lesz elérhető,nem is jelez semmit a párja felé, ez igencsak elgondolkodtató. És abban is igazad van,hogy csak "van valakije", de igazi társ nem is akar lenni, nem akar elköteleződni. Tudom azt is,hogy ha mondtam volna,hogy nem szeretném ha menne,akkor is ment volna ezerrel."Mert neki akkor is menni kell." Volt már hasonló, állítólag Pesten rokonnál aludt (vidéki városban lakunk),de akkor sem jelentkezett egész hétvégén. Akkor szakítottam vele,de kibékültünk. Azon gondolkodok,hogy lehetne egy normális párom is, aki hajlandó lenne elköteleződni biztos,és nem lennének ilyen kalandjai,...csak tőlem függ,hogy keresek-e mást.Ő meg menjen bulizgatni máskor is nyugodtan.


Én is voltam párszor csapatépítő tréningen. Reggel mentünk, este jöttünk.

Ha 3 naposra menne, azon tuti kiakadnék. Menjenek a szinglik,ne azok akiknek párjuk van. Én így gondolom.Tudni kell nemet mondani.

2022. szept. 18. 16:27
 8/43 anonim ***** válasza:
92%

Reggel 8tól céges buli, másnap meg munka? És munkáig teljesen elérhetetlen?

Nőként mondom, érdekes ez a dolog. Ha valaki nem tud két üzenetet dobni, az nem egy céges buli miatt van, rokon látogatás miatt meg pláne nem.

2022. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
22%
Nem gondolja olyan komolyan veled, aki egy, vagy akár több napokra is így eltűnik teljesen.
2022. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
62%
Engem ez egyáltalán nem zavarna.
2022. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!