Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom (nő) céges buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (nő) céges buliban volt, és ott aludt, onnan ment dolgozni. Ti hogy kezelnétek az ilyen történetet?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,összeköltözni nem akart eddig. Azt mondja nagyon szeret, de neki jó így is, nem akar elköteleződni.Bejelentette már egy hete,hogy lesz ez a céges buli,aznap ő ott lesz. Ment is már reggel 8-kor a céges buliba,ott is aludt, mert ivott és nem ült autóba így,onnan ment dolgozni.Nekem ez nehezen emészthető.Ti mit tennétek? Dobnátok? Eltűrnétek,hogy ilyeneket csináljon? Nem jelentkezett egész nap a céges buli napján.Semmi üzenet, vagy felhívott volna, vagy bármi...Amikor dolgozott, akkor írt,hogy jó buli volt,fáradt,alig aludt valamit.Oké,hogy nem szereti egy nő a kalitkát,de azért szerintem ez túlzás.Talán így nincs értelme a kapcsolatunknak,most ezen is gondolkodok.

2022. szept. 18. 15:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk a céges bulik a karácsonyit leszámítva mindig szerda-csütörtökön vannak. Az más kérdés, hogy nem ottalvósak és akkor mész haza, amikor akarsz, tehát ha 10-kor lelépnél este, akkor senki sem fog megsértődni, és még ott is voltál, ha ez pluszpont a főnöknél (nálunk mondjuk totál önkéntes, mert ezek tényleg _bulik_, szóval nincs nagy súlya), de attól még hétköznap vannak jellemzően. Szóval gondolom cége válogatja, mikor tartanak ilyeneket (egy ~500 fős multinál dolgozom, a korábbi munkahelyemen, ami szintén egy multi volt, hasonló vagy még nagyobb létszámmal, szintén hétköznap tartotta a bulikat- de azok se tartottak hajnalig).
2022. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ahogy már írták.

Az első mondatodban a lényeg. Még nem akar elköteleződni komolyabban a bnőd.

Ezért nem költözik össze.

2022. szept. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
72%
Az exem volt ilyen összejöttünk és kerülgetett nem ért rá elérhetetlen volt én kerestem folyton igy komolyodott a dolog mert szeretett valamennyire de ez ideig óráig tartott aztán kezdődött előröl minden most nem ér rá ide megy oda megy stb.Ha megbeszéltünk egy programot akkor is az volt a válasza hogy majd keres most dolga van stb.Felhoztam a költözést neki már akkor jó 2éve jàrtunk válasza az volt hogy meg nem érzi hogy itt lenne az ideje .Mind 1 sorolhatnàm a kifogásokat hogy miért nem akar vki komoly kapcsolatot de ha vki az életünk része akar lenni akkor igen is tenni fog érte és meg adja azt az érzelmi biztonságot amire vàgyik egy ember.
2022. szept. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
72%
Jahh és kedves kérdező a leiràsodbol az jön le hogy ő csak kènyelemből van veled .Ha igazán szeretne akkor figyelembe benne azt is hogy neked már komolyabban a szàndèkaid fele és elgondolkodna legalább nem csak a bulizgatàsbol âllna.
2022. szept. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
72%
Nem szeretne elköteleződni. Nem Te vagy a nagy szerelem. Nem vesz téged komolyan. Nem a céges buli a probléma, hanem a hozzáállása feléd.
2022. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
86%

Gyerekek, miért kell egy olyan nő után teperni, filózni, aki ilyen ?

Észre kell venni hogy nem akar komolyat és tipli.

Ez olyan tipikus hímösztön, hogy csakazértis az enyém lesz.

El kell engedni de rögtön.

2022. szept. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Majd kiderül, hogy játszik-e veled. Ha elengeded és te nem keresed, akkor lehet, hogy észre sem veszi és egy hétig feléd se néz.

Próbáld ki, foglald el magad valamivel, de ne azzal, hogy rajta agyalsz egész nap és félóránként csekkolod fészen vagy instán, hanem találj valami elfoglaltságot és tényleg, de komolyan iktasd ki egy hétre az életedből, mintha nem lenne.

Olvass ki egy jó könyvet addig, vagy tanulj meg 1000 szót valamilyen nyelven és engedd el arra az időre. Ha hiányzol neki, akkor majd keres, de lehet, hogy csak azért fog keresni, mert beijed, hogy mi a túróért nem keresed te, hiszen rá voltál addig ragadva és megijed, hogy esetleg becsajoztál. Csak ne durcázz neki, meg ne tegyél szemrehányást és megjegyzéseket, hogy na, mi van, hiányoztam? Hanem fogadd normális érdeklődéssel, ha jelentkezik.

2022. szept. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én biztosan észrevenném, ha így koptatna a barátnőm és egy idő után magamtól kopnék le. Persze xar dolog, ha szerelmes vagy belé, de majd elmúlik.
2022. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Na, mondd már mi lett, tűkön ülve várjuk! :)
2022. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Az van,hogy a héten kiadom az útját.Elegem van.Nem vagyok boldog vele.

Rájöttem, hogy én kiábrándultam belőle a múltkori buli miatt is, de a sok egyéb zavaró tényező miatt is.Eddig elnéztem sokmindent, mert tényleg szerettem.Feleségemnek képzeltem el,és ezt nagyon komolyan gondoltam volna vele.

Most másképpen látom.Már idegesít az,hogy ha mondjuk ő akar főzni,de odaégeti az alját,mert közben mást csinál.Nem tud simogatni,nincs tehetsége hozzá.Már a hangja se tűnik annak a kellemes hangnak,inkább zavaró, főleg ha nevet (na azt nem bírom már,mert nem normál nevetés).

Szóval,a héten vége.Nem sokat találkozunk a héten se ("elfoglalt").

Sok más nő van a világon, nála szebb és jobb, kedvesebb is létezik....,aki értékeli majd,hogy igazán tudok szeretni,semmi káros szenvedélyem nincs,"jó pasi" vagyok állítólag,és ennél komolyabb kapcsolatra vágyom,aki nem hanyagol el.

2022. szept. 26. 08:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!