Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom (nő) céges buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (nő) céges buliban volt, és ott aludt, onnan ment dolgozni. Ti hogy kezelnétek az ilyen történetet?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,összeköltözni nem akart eddig. Azt mondja nagyon szeret, de neki jó így is, nem akar elköteleződni.Bejelentette már egy hete,hogy lesz ez a céges buli,aznap ő ott lesz. Ment is már reggel 8-kor a céges buliba,ott is aludt, mert ivott és nem ült autóba így,onnan ment dolgozni.Nekem ez nehezen emészthető.Ti mit tennétek? Dobnátok? Eltűrnétek,hogy ilyeneket csináljon? Nem jelentkezett egész nap a céges buli napján.Semmi üzenet, vagy felhívott volna, vagy bármi...Amikor dolgozott, akkor írt,hogy jó buli volt,fáradt,alig aludt valamit.Oké,hogy nem szereti egy nő a kalitkát,de azért szerintem ez túlzás.Talán így nincs értelme a kapcsolatunknak,most ezen is gondolkodok.

2022. szept. 18. 15:49
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
7%
MegbaXták.
2022. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
92%

Mondjuk engem az nem zavar ha a férjem céges buliban alszik. Múltkor is volt ilyen, itthon mondogatta nekem, hogy inkább nem iszik, inkább haza vezet, de nem akar ott aludni. Ráhagytam, de tudtam, hogy ott már elkapja majd a hangulat. Így is lett, ott aludt, ezt messengeren meg is írta. Nekem OK.

Szerintem azt sokan nem fogják bírni, hogy egy ilyen döntést nem hagysz rájuk, mert menjenek a szinglik. Ilyen szintű bizalmatlanság nekem nem férne pl bele, nem vagyok a párom anyja, hogy folyton a csecsemen lógjon. És ribi sem vagyok, hogy ne lehessen megbízni bennem egy ilyen szituációban. Nagyon sok csapatépítő ottalvós, és jó pont a főnökség szemében ha mész. Meg amúgy is, ha bíznak egymásban a felek, akkor ez nem több egy sima bulinál.

Az megint más téma, hogy nem akar elköteleződni, te meg igen, ez valóban baj. De az is lehet, hogy csak azért nem akar együtt lakni, mert nem akarja hogy kontroll alatt tartsd. Hiszen már így is megpróbalod.

2022. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
79%

" A gesztus, hogy a közös időnkről közösen döntsünk, hiányzott. "


Bocsi, de a céges buliba való menetel az tájokztatást igényel, nem közös döntést.

hamar repülne az a pasi, aki elvárná, hogy előbb vele beszéljem meg, hogy megyek-e a céges buli vagy sem.

Nem minden műsodperc közös.

2022. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
82%

"3 éve vagyunk együtt,összeköltözni nem akart eddig."

Első mondatodban elmondtad a kapcsolatotok lényegét. Te komolyabbra fordítanád. Őneki jó így. Ha nem vagy baromira szerelmes belé, akkor a helyedben nézelődni kezdenék a lányok között. Aztán néha eljátszanám ugyanazt, amit ő: hétvégén nem leszek elérhető, csapatépítőnk lesz... Megnézni, hogy neki hogyan esik ez a dolog. Ha vállat von és nem érdekli, az azt jelenti, hogy nem érdekled, de nincs kedve kimondani a szakítást, vagy valamiért kényelmes neki veled akkor, amikor nem ér rá a szexpartnere. Sad, but true.

2022. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem az a kisebb gond, hogy a céges bulin ott aludt és nem volt elérhető. Jó, nyilván én is örülök hasonló esetben ha ír a párom pár szót néha, életjelet ad magáról, hogy azért még minden rendben vele, de megértem, ha egy csapatépítőn vagy akár csak egy bulin a kollégákkal nem ezzel foglalkozik. Ezt még le is tudnám nyelni (mint ahogy le is szoktam, a férjem bécsi cégnek dolgozik, a csapatépítők/céges bulik általában egy hetesek, nem szokott hazajönni közben, értelemszerűen, mert ők napközben dolgoznak is azért, csak este van buli, de olyankor nem is írogat folyton. Megbízható ember mellett ez nem ad okot aggodalomra szerintem).


De az, hogy 3 év után sem akar elköteleződni, nem akar összeköltözni, nem akarja figyelembe venni a te érzéseidet, az már igenis para. Én inkább emiatt gondolkodnék el a folytatáson, a céges buli meg az elérhetetlensége az csak hab a tortán. Egyszerűen ilyen szempontból nem illetek össze, nem ugyanazt akarjátok a kapcsolattól, az élettől, a jövőtől, így ennek semmi értelme. Legalábbis, a leírtak alapján (hogy ha rokonhoz megy hétvégére, akkor is ilyen pl, hát az se indokolt egyáltalán szerintem).

2022. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
75%

"Tudom azt is,hogy ha mondtam volna,hogy nem szeretném ha menne,"


SZóval legszívesebben megtiltanád a párodnak, hogy céges bulikra menjen.

Erős sejtésem van, miért nem akar veled összeköltözni.

2022. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen céges buli ahol utána másnap menni kell dolgozni? "


Nálunk hétközben is szokott lenni. Nem egyszer volt. Nyilván nem a karácsonyi buli, de csapatépítők szoktak lenni hétközben is.

2022. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk ez a beszélgetés így nézne ki:

- Béla, tudod csütörtökön lesz a céges bulink. Mivel meginnék valamit, ezért ott aludnék Évinél. A 7. kerületben lakik a Békafül utcában. És akkor másnap onnan mennék be dolgozni, így tűnik egyszerűbbnek. Nem gond neked?

- Nem persze, legalább lesz egy nyugodt estém itthon a kutyákkal. 😀

2022. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
86%

18

Valóban. Normál eesetben így zajlik, viszont Bélával ellentétben a kérdező úgy egy az egyben megtiltaná legszívesebben, hogy ne is menjen semmi céges buliba a nő.

2022. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
25%
nyilvánvalóan kamu sztori. a szeretőjénél "aludt". céges buli után nemigen van munkanap. de te tudod, te dolgod.
2022. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!