Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom (nő) céges buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom (nő) céges buliban volt, és ott aludt, onnan ment dolgozni. Ti hogy kezelnétek az ilyen történetet?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,összeköltözni nem akart eddig. Azt mondja nagyon szeret, de neki jó így is, nem akar elköteleződni.Bejelentette már egy hete,hogy lesz ez a céges buli,aznap ő ott lesz. Ment is már reggel 8-kor a céges buliba,ott is aludt, mert ivott és nem ült autóba így,onnan ment dolgozni.Nekem ez nehezen emészthető.Ti mit tennétek? Dobnátok? Eltűrnétek,hogy ilyeneket csináljon? Nem jelentkezett egész nap a céges buli napján.Semmi üzenet, vagy felhívott volna, vagy bármi...Amikor dolgozott, akkor írt,hogy jó buli volt,fáradt,alig aludt valamit.Oké,hogy nem szereti egy nő a kalitkát,de azért szerintem ez túlzás.Talán így nincs értelme a kapcsolatunknak,most ezen is gondolkodok.

2022. szept. 18. 15:49
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt mondd mi lesz, azt mondd mi lett! :)
2022. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ennyi zavaró tényező után nem is értem miért jövőidőben írod a szakítást, miért vagy még mindig együtt vele? Mire vársz? Még egy búcsúszexre? Vagy mire? Miért nem mondod meg neki, hogy Nyuszi, elmúlt a szerelem, kiszerettem belőled. Borítékolom, hogy ő ezt vagy egy hatalmas sírással, vagy egy hatalmas röhögéssel fogja nyugtázni. Utóbbi esetben nevethettek együtt.

Szerintem amúgy számára ezek a problémák, amiket leírtál, étel odaégetése, stb. nem problémák, két teljesen különböző ember él együtt abban a kapcsolatban.

2022. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
61%

3 éve vagyunk együtt,összeköltözni nem akart eddig. Azt mondja nagyon szeret, de neki jó így is, nem akar elköteleződni - már EZ egy intő jel. Ő sohasem akar veled összeköltözni, csak jó, hogy néha van szex.


Egyébként megértem, néha én is bromira örülnék, ha egyedül élhetnék - a hülye covid óta home office-ban kell lennünk, és sok. Szeretjük egymást, de szinte egész nap együtt lenni sok.

2022. szept. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nálunk is van, hogy a céges buli pl keddre esik, mert akkor van benn mindenki (az a kötelező office nap a héten), és az eventeket is akkorra tesszük, így előfordul, hogy az egyik kolléganőmnél alszom, mert éjjel nincs tömegközlekedés, csak másfélóránként egy busz, 1 órás út-időtartammal.
2022. szept. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha a busz egy órát megy, akkor lehet, hogy egy taxi vagy über 25 perc alatt hazavisz.
2022. szept. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Egyébként megértem, néha én is bromira örülnék, ha egyedül élhetnék - a hülye covid óta home office-ban kell lennünk, és sok. Szeretjük egymást, de szinte egész nap együtt lenni sok."

Miért nem lazítotok valahogy, vagy beszélitek meg, hogy mindez a kapcsolatotok rovására megy?

2022. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Az exem is egyre többször ment céges buliba. Azóta az exem.
2022. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van.

Az a nő nem NŐ, aki nem tud libabőrösre simogatni csak úgy cél és érdek nélkül.

2022. okt. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Segítsek megtudni, hogy hűséges-e a párod? :)
2022. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
76%

Miért van olyan általános vélekedés, hogy egy céges buli mindenképpen a megcsalásról, félreqrásról szól? Aki meg akarja csalni a párját egy kollégájával, az meg tudja tenni bármelyik nap, céges buli nélkül is.

Ha te, kedves kérdező, minden céges buli miatt bedurcázol, akkor olyan nőt keress, aki nem dolgozik és el kell tartanod, cserébe eltűri, hogy nyomkövetőt akassz a nyakába. :)

2022. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!