Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom tinderezett mellettem, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, nyáron volt egy kisebb mélypont, vagyis hát nem olyan nagyon kicsi, kb.2-3 hónapos (miértekbe nem mennél bele, nem is a kérdéshez tartozik, meg ez azóta már rendeződött).


Úgy éreztem szeptember második felétől, októberben és most is, hogy nagyon jó a kapcsolat, volt egy külföldi közös utunk is, úgy minden nagyon stimmelt, tényleg azt éreztem rajta, hogy szerelmes belém. Pl most covidos voltam és emiatt nem találkoztunk hétvégén (nem élünk még együtt), viszont vasárnap ő erősködött, hogy de, találkozzunk. Mondtam, hogy nem szeretném ha elkapná, aztán vegülis átjött, hiányoztam neki. Szóval voltak ilyen apró jelek, hogy fontos vagyok neki, ragaszkodó.


Aztán tegnapelőtt egy barátnőm szólt, hogy látta a barátom tinderen. Kiírta a tinder, hogy "recently active", amit ugyebár akkor szokott kiírni, ha 24 órán belül valaki aktív volt. Mi is tinderen ismerkedtünk meg másfél éve, barátnőm küldött screenshotot, és sem a leírás, sem a képei nem változtak azóta.


Rakerdeztem a barátomnál erre, mondtam neki, hogy a barátnőm látta, hogy fent vagy tinderen. A barátom pedig beismerte, hogy igen, amikor volt az a mély időszakunk, akkor nagyon szomorú volt és a tinderen mindenkit jobbra húzott, hogy megnézze, tetszik-e a lányoknak, mert nem igazán volt önbizalma. Aztán leírta vagy 10x (mert nyilván nem hagytam annyiban a dolgot), hogy higgyem el, nem akart ismerkedni, még csak írni sem írt rá senkire sem, semmi ismerkedési szándéka nem volt, csak azokban a rossz időszakokban jól estek neki ezek a pozitív visszajelzések, hogy a lányoknak is tetszik. Meg állítása szerint törölte magát már hónapok óta (mióta rendeződtek a dolgok), nem is használja, és nem is akart semmit tinderen, viszont ez furcsa, hogy akkor a barátnőmnél miért dobta be ezt a "recently active" kiírást. Másfelől a korábbi leveleim között nem találom a barátomat, szoval lehet mégis igaz, hogy törölte magát. Nem tudom, nem értem.


Igazából én még azt a részét is megértem, ha vki egy veszekedés után fbassza magát és levezetésként picit huzogatja az embereket 1-2 órán keresztül (tényleg komolyabb szándék nélkül) de engem inkább az a része aggaszt, hogy mi van, ha még akkor is tinderezett, amikor már minden happy volt? Ugye itt van ez az ellentmondas, hogy nem tudom, tényleg törölte-e magát már hetekkel ezelőtt.


Gondolkodom azon, hogyha atjon, akkor szamon kérem rjata, hogy mutassa meg, hogy tényleg nem beszélgetett-e lányokkal, de ezt meg picit gaznak érzem. Azt érzem, most a bizalmam megrendült picit és nem tudom, hogy ezt én reagálom-e túl és tényleg az egész komolytalan volt, vagy van okom aggódni.


Egyebkent - ezt a tinderes dolgot leszamitva - nem tudnám róla elkepzelni, hogy megcsal, tudom jól, hogy általánosságbsn mennyire megcsalás-ellenes


Mit gondoltok a helyzetről? Mit tegyek?



2022. nov. 9. 12:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mélypont minden kapcsolatban van, még sem kezd el az ember jobbra húzogatni másokat mert most éppen szomorú meg önbizalomhiányos.

Én beszélnék vele erről, hogy ez nem oké.

Aztán ha nem változtatna kereshetne mást Tinderen, otthagynám.

Megbízhatatlan.

2022. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Másfelől a korábbi leveleim között nem találom a barátomat, szoval lehet mégis igaz, hogy törölte magát.


Ezek szerint neked is megvan még a tinder fiókod? 1,5 éve együtt vagytok és fent vagy?

2022. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2, nem, én már kiléptem belőle, most tegnap este töltöttem le megint és léptem be, hogy megnezzem, hogy a baratom tényleg törölte-e magát
2022. nov. 9. 13:02
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha újra regelsz, nem fogod látni egyetlen régi levelezésed sem. Ha csak az appot töröltétek, attól a profilitok azóta is élt.

Ettől függetlenül a recently active azt jelenti, hogy mostanában. Akármit is mond.

2022. nov. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki így reagál a mélypontokra, attól mit lehet várni? Ez megcsalás. Nem azt nézte, hogy tetszik e még lányoknak (de az is miért fontos, ha már megtalálta az igazit?), hanem nézett új nő után, mert agyilag még nem felnőtt és nem tudja, hogy egy párkapcsolatban nem csak a szerelmes időszak van, hanem néha vannak veszekedések, mélypontok, amiket nem eldobni kell, hanem megoldani.


Szakítást javaslok, mielőtt fizikailag is megcsal téged (ha eddig nem tette, de inkább ki se derüljön, nagyon tud fájni).

2022. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"A barátom pedig beismerte, hogy igen, amikor volt az a mély időszakunk, akkor nagyon szomorú volt és a tinderen mindenkit jobbra húzott, hogy megnézze, tetszik-e a lányoknak, mert nem igazán volt önbizalma."

Emberek tanuljatok, ha szomorúak vagytok "tinderre fel", aztán huzigáljatok. Ettől aztán nem lesztek szomorúak és még önbizalmatok is lesz! Mily egyszerű. És végképp sem a párotokkal beszéljétek meg a dolgot, hogy esetleg találjatok megoldást a problémára.


"semmi ismerkedési szándéka nem volt, csak azokban a rossz időszakokban jól estek neki ezek a pozitív visszajelzések, hogy a lányoknak is tetszik."

Az élet nem csak hawaii dizsii, akárhányszor lesz egy "rossz időszak" akkor nem megoldani kell együtt, hanem huzogatni, mert jól esik az egó simogatás??


"Igazából én még azt a részét is megértem, ha vki egy veszekedés után fbassza magát és levezetésként picit huzogatja az embereket 1-2 órán keresztül"

Talán ez helyett a megoldáson törhette volna az agyát.


"Aztán tegnapelőtt egy barátnőm szólt, hogy látta a barátom tinderen. Kiírta a tinder, hogy "recently active", amit ugyebár akkor szokott kiírni, ha 24 órán belül valaki aktív volt. "

A saját szemednek tán hiszel......

2022. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

"Tinder introduced the green dot as a way of demonstrating if a user has been recently active or not.


If the user has a green dot next to their name, it means they have been online and active in the last 24 hours.


This can be helpful to someone wanting to strike up a conversation with recently active users.


Focusing on users who have been recently active could improve the chances of finding someone who is actually searching for dates, rather than someone who is late night couch swiping."

2022. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok
2022. nov. 9. 13:19
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Tudom én is az voltam hasonló helyzetben. De jobb lesz neked nélküle :) Találsz egy hűséges érett srácot :)
2022. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kirúgnám az anyjába!
2022. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!