Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért veszekednek állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszekednek állandóan a párok egy kapcsolatban? 19L

Figyelt kérdés
már a kedvem is elment az egésztől
2022. dec. 12. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert unatkoznak, vagy egyik unstkozik es kotekszik.. nem egymashoz valoak . Te miert vezekszel, vagy mivel cseszed fel az agyat masnak?
2022. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Olvasgass itt a gyakorin, lesz fogalmad a problémákról. 😅
2022. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Segítek. Egy normális, egészséges kapcsolatban, ahol a felek illenek egymáshoz és kellően intelligensek, nem veszekszenek állandóan, sőt. Én 1,5 év alatt egyszer nem vesztem össze a párommal. Volt vita, de minden nyugodtan megbeszelunk, nem kiabálunk és szidjuk egymást.
2022. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Veszekedés - és nem vita, ami teljesen más - általában akkor szokott lenni, amikor vagy szr a kapcsolat és nem képesek szakítani, vagy érzelmileg nem elég fejlettek és egymáson adják ki az érzéseiket.


A harmadik gyakori lehetőség, hogy ostobák mint a sgg, ebből a típusból is van bőven a világban. Nem csak intelligencia szintjén lehet hülyének lenni, de érzelmileg is.

2022. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem illenek egymáshoz, nem passzolnak össze, de eddig ezt még nem látták be, ezért csak kínlódnak, erőltetik a szar kapcsolatot, pedig nem kellene.

Normálisan kommunikáló intelligens emberek amúgy sem veszekednek, főleg nem állandóan. 1-2 vita előfordul minden kapcsolatban, de a veszekedés az más , főleg ha gyakori is. Ott alapjaiban nem stimmel az egész dolog, és felesleges erőltetni a kapcsolatot, mert a felek nem egymáshoz valók.

2022. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Mi például sosem veszekszünk, elképzelni nem tudtam, hogy lehet ilyen is egy kapcsolat. De lehet. Véleménykülönbsèg nyilván van, de soha nem veszekedtünk még a 2 év alatt. Szóval ilyen is van.
2022. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

-Mert nem illenek össze, egoistak, kemenyfejuek, képtelenek engedni, beszélgetni nem tudnak, végighallgatni egymást.


-Nem szerelmesek egymásba, csak vannak együtt. Amolyan meg nem jön jobb alapon. Vagy inkább együtt mint egyedül.

2022. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát kérlek nálunk 2,5 év alatt még vita se volt. Szerintem ez se a legjobb 😃
2022. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Pl van hogy az egyik veszekedős, mert ezt látta otthon, és aztán a barátnőjén akarja beerőltetni azokat a szituációkat, addig addig ügyködik amíg sikerül neki. De csak ha rossz passzban van, mert az ilyen emberek is tudnak jó passzban lenni amikor nem veszekednek. De aztán újra kezdik, ha sikertelennek érzik magukat valamiben, vagy mondjuk nem érzik jól magukat, pl fáradtak vagy éhesek. Lehet tudni hogy a céljuk a veszekedés.
2022. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párkapcsolatba beelfér egy egy vita, összeszólalkozás. Emberek vagyunk, lehet rosszabb napunk, ingerültebb időszakunk, és mivel a párunk az aki a legközelebb áll és vele töltjük a legtöbb időt, így előfordul, hogy utolsó csepp a pohárban és előtte robbannak a dolgok.

Emellett minden ember más alkalmazkodnunk kell a másikhoz, de előfordul, hogy vannak olyan dolgok amik zavarnak.

De szerintem is két intelligens ember, akik szeretik egymást és küzdenek egymásért meg fogják tudni ezeket értelmesen beszélni.

2022. dec. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!