Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki, vagy normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, vagy normális, hogy nekem szükségem van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

5 évig voltam szingli, vagyis voltak rövidebb dolgok de semmi komoly. Egy ideig jó volt de aztán elkezdtem vágyni párkapcsolatra, biztonságra, boldogságra.


De ma már függetlenség van meg I can buy myself flowers, oké nem azt mondom hogy belehaltam a szingliségbe, de nem voltam hosszútávon boldog. Meg vannak dolgok amiket nem tudok egyedül elintézni pl szerelés vagy befőttes üveg kinyitása vagy ilyen kaliberű dolgok, oké megoldanám ha kéne... De én párkapcsolatban érzem magam jól, hogy szerelmes vagyok, szeretve vagyok, biztonságban vagyok, van kivel időt tölteni, gondoskodni róla (nem rabszolgaként nyugi), tervezni vele, stb. Könnyebb és boldogabb nekem így az élet.


Szerintetek ez rendben van vagy ciki?


2023. jún. 8. 10:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

Sokkal jobb egyedül

Egy kapcsolattal mindig csak a baj van, nagy felelősség

2023. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Normális hogy vágysz párkapcsolatra mert az ember társas lény ahogy előttem is írták, de a példa amit hoztál Szerintem pont nem illik ide. Miley a zenéjében pont a mérgező párkapcsolatára adott reakciót.

Abban igaza van, és sok feministának is, hogy inkább Akkor egyedül, mint egy mérgező emberrel. Úgyhogy meg kell válogatni, ne csak azért legyél valakivel, hogy legyen...

2023. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Akik ezt nyomatják, azok vagy alkalmatlanok normális kapcsolatra, vagy nem a megfelelő helyen keresnek. Ezért beszélik be maguknak, hogy jobb egyedül.


És mondom: férfiaknál ugyanez.

2023. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

"Azzal amit te írsz nem is volna baj. De nem erről van szó. Azt nyomatják mindenhol, hogy a nőnek egyáltalán nincs szüksége férfira. Tehát hogy halj meg magányosan, mert most az a menő. :D"


Nagyon nem akarod ezt te érteni.

Először is, senki nem mondja, hogy haljunk meg magányosan. Csak azt, hogy nem kell mindenáron férfi, ha nem talál az ember megfelelőt.

És így van, nincs szüksége a nőnek férfira. A párkapcsolatot nem a szükségnek kéne motiválni, hanem a szeretetnek.

Úgy mondom ezt, hogy 10 éve kapcsolatban élek. Nagyon szeretem a páromat, ezért vagyok vele. Építjük egymást, nem elveszünk egymásból.

De ezt közel sem tudná megadni nekem bármilyen férfi.

2023. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%
14. +1, ezt nagyon értelmesen megfogalmaztad.
2023. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

#14 Te nem akarod észrevenni, hogy mi megy a világban. Valamint azt sem, hogy mit írok. Mondtam, hogy azzal az ég világon semmi gond nincs, ha az ember megválogatja a kivel kerül kapcsolatba.

De honnan is tudnád mik mennek, te már 10 éve nem vagy a "piacon" és nem is te korosztályodról van szó.

2023. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

A #14-es helyettem válaszolt, előtte az én kommentemre reagáltál.


Én csak egy éve vagyok párkapcsolatban, előtte nem voltam (lehetőségem lett volna rá, csak nem éltem vele, mert nem lett volna elég jó a kapcsolat).


Teljesen egyetértek a #14 válaszával.


Én csak egy éve nem vagyok a "piacon". De egyetemista vagyok, kolis stb. Rengeteg embert ismerek, rengeteg emberrel beszélek ilyesmiről. Erre alapozva is maximalisan igaza van a #14-nek.

2023. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

"Te nem akarod észrevenni, hogy mi megy a világban."


Na mi? :)


"Mondtam, hogy azzal az ég világon semmi gond nincs, ha az ember megválogatja a kivel kerül kapcsolatba."


Akkor mi a problémád?

A függetlenség erről szól. Nincs szükség férfira. Teljesen jó irány, hogy a feminizmus erre tereli a nőket. Egyszerűen nincsen szükség, semmilyen értelemben, sem anyagilag, sem praktikussági szempontból, és valójában az egy rendben lévő cél, hogy érzelmileg se legyen. Egy jó párkapcsolat jó esetben egy alapból jó élet kiegészítése, kiteljesítése.


"De honnan is tudnád mik mennek, te már 10 éve nem vagy a "piacon" és nem is te korosztályodról van szó."


Írtam bárhol is, hogy milyen korosztály vagyok? :D

2023. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem megyek bele.. mert megjött az ügyletes férfigyűlölő lepontozó csapat. Ha nem azt írom, hogy minden férfit végezzünk ki kínok között, akkor egy rohadék vagyok.. :D
2023. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Persze csakis jó kapcsolatot szeretnék, meg is találtam :)


Volt részem rossz kapcsolatban is. Nem véletlenül nem volt 5 évig komoly, hamar kiderült mindenkiről, hogy nem menne :D


Szimplán csak úgy érzem nekem az ad biztonságot, ha van, akivel együtt tervezzük leélni az életünket és boldogok vagyunk.

2023. jún. 8. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!