Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki, vagy normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki, vagy normális, hogy nekem szükségem van párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

5 évig voltam szingli, vagyis voltak rövidebb dolgok de semmi komoly. Egy ideig jó volt de aztán elkezdtem vágyni párkapcsolatra, biztonságra, boldogságra.


De ma már függetlenség van meg I can buy myself flowers, oké nem azt mondom hogy belehaltam a szingliségbe, de nem voltam hosszútávon boldog. Meg vannak dolgok amiket nem tudok egyedül elintézni pl szerelés vagy befőttes üveg kinyitása vagy ilyen kaliberű dolgok, oké megoldanám ha kéne... De én párkapcsolatban érzem magam jól, hogy szerelmes vagyok, szeretve vagyok, biztonságban vagyok, van kivel időt tölteni, gondoskodni róla (nem rabszolgaként nyugi), tervezni vele, stb. Könnyebb és boldogabb nekem így az élet.


Szerintetek ez rendben van vagy ciki?


2023. jún. 8. 10:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20, sajnos itt az is közrejátszik hogy itt Magyarországon azért nehéz egyedül megtervezni az életed, házat venni satöbbi. Sőt, szerintem szinte lehetetlen. Ami a mai feminizmus szempontjából egyáltalán nem jó, hisz az lenne a cél hogy minden egyén független tudjon lenni a másiktól. Ne az legyen mint régen hogy otthon maradtál a három gyerekkel meg a bántalmazó férje el aztán depresszióban élted le a 40 évedet.
2023. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is teljesen normális hogy egy komoly párkapcsolatra vágysz!


Így a jó ha találsz magadnak egy partnert, akivel biztonságban és boldogságban együtt tudsz élni!

2023. jún. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!