Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agnetta kérdése:

A párom megmondta,h nem szerelmes, de velem tervezi az életét.Nem volt soha szerelmes.A régi üzikben talaltam olyat,hogy mást jobban szeretett. Nagyon bánatos vagyok. Azert van velem, mert anyagi biztonság fontosabb neki? Tegnap megkérte a kezem.

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok.

2023. jún. 29. 07:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Én személy szerint elhagynám.
2023. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, jobbat érdemelsz. Ne menj hozzá. Olyat érdemelsz aki neked mindennap szerelmet vall, aki a tenyerén hordoz.

Ez a csávó valami kisgyerek gyík lehet aki jobban tenné ha inkább a homokozóban töltene még néhány évet… Ráférne.

2023. jún. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nem adtam választ a lánykéresre, időt kértem. Azzal indokoltam, h nem erzem a kötődést stabilnak. Azt felelte, h ne akarjam őt olyannak látni, amilyen 18 éves korában SEM volt. Szeretem, rajongok erte, de ezt egyoldalúnak érzem, nem tudom, mit válaszoljak, igen v nem. ???
2023. jún. 30. 20:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy számára mit jelent a szerelem, mi az az érzés neki, amit irantad érez? Ugyanazt a heves, langolos érzést keresi, mint kamaszként?
2023. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!