Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még normális pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális pasik? Lőjetek le, ha naiv vagyok, de ez most fontos kérdés!

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem hiszek már a csodákban, megbékéltem azzal, hogy szőke herceg már pedig nincs, de azért vannak egész használható pasik. Viszont most belibbent az életembe Mr. Tökéletes, és nem tudom higyjek-e neki.. Van még abból a kihaló állatfajból, amit úgy hívnak: normális pasi, vagy már mindenkiből kihalt az emberség?
2010. okt. 18. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
persze hülyegyereck tökéletes a tested:)és igen olyan kicsi az egód hogy csak na XD már messziről tökéletesen lehet látni mekkora a fejed:P
2010. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

igen, valóban elcs.szett lettem ebben az elcs.szett világban.

konkrétan az után merült fel bennem ez a kérdés, miután az egyik alálszexszel kapcsolatos kérdésnél valaki azt írta, hogy "szeretettel" mindent el lehet érni.

élnek még bennem remények, de nem merek bízni, mert sajnos szinte senkiben nem lehet.

és ehhez nem kellett szex és new york..

2010. okt. 18. 13:28
 13/13 anonim ***** válasza:
Szeretettel nem lehet mindent elérni. Csak a tapasztalatlanoknál/éretleneknél.
2010. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!