Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a határa a bizalomnak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határa a bizalomnak, és neked miért ott van?

Figyelt kérdés

Konkrétabban.


Te felveted, hogy a pároddal KÖZÖSEN, MIND A KETTŐTÖK telefonjára, és kocsijába tegyetek követő programot, látva a másik helyzetét. Ez ugye nem lehet gond, hiszen nem léptek félre.


Erre a párod nemet mond, sőt megsértődik.


Majd...előáll, hogy vegyetek fel 30 éves lakáshitelt, és/vagy csináljatok babát.


Mit lépsz? Ő nem engedi a GPS-t, de elvárja, hogy te életed végéig lekösd magad.



2023. okt. 16. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha bìzol benne nem kell a gps. Nyilvàn ha tőlem kèrnè a pàrom hasznàljuk ezt az appot. Nem ellenkeznènk de valòban tùlzàsnak tartom azèrt, hogy minden lèpèsem làssa. Főleg ha èppen a turiban tùrok.😅😅 Nagy betűkkel làssa Hàda...x utca🤣 Nem tudom mit mutat, na de tènyleg, ez pont hogy azt bizonyìtja nem bìzol benne! Èn sem kèrnèk ilyesmit a pàromtòl hadd kàvèzzon màr nyugodtan a sarki kàvèzòban, nèlkülem! Aki menni akar az menni fog mindenhogy hidd el! Gondold àt ezt mègegyszer!🙂
2023. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A telefont és a kocsit is ki lehet kerülni, ha valaki annyira menni akar. A telefont véletlenül otthon hagyja és van pl tömegközlekedés is, vagy barátok, haverok kocsija...

30 éves lakáshitelbe eleve nem mennék bele, az sok idő. A helyedben a babába sem. Felesleges baba oda, ahol nyomkövető alkalmazás lehetősége felmerül kocsira és telefonra.

2023. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Hagyd ott a nőt, így még lehet normális férje aki megbízik benne.


A szeretőm férje tipikusan olyan mint te. Ezért lép félre az asszonyka.

A kocsiban nyomkövető van, a telefonján is kémprogram, amiről azt hiszi a pasi hogy nem tud a nő.

Heti 3x k9nditerembe jár. A mobilját a konditerem szekrényében hagyja, átszáll az én kocsimba és egy közeli kiserdőben a kocsimban dugunk, majd visszaviszem.

Az ilyen féltékeny férj meg is érdemli.

Eddig az összes szeretőmnek végtelenül féltékeny és bizalmatlan volt a férje.

2023. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne kövessen sehogy!
2023. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A GPS-től kirázna a hideg. Egyszerűen természetellenesnek tartom. Frusztrálna, hogy a másik bármikor láthatna, nem azért mert félrelépnék, mert nem, hanem mert simán adódhat az életben millió olyan szituáció amit a féltékeny fél simán félreérthet ha akar. Pl.: egy nap hamarabb eltudok menni a munkából, úgy döntök sétálok egyet arra amerre nem szoktam, mert új környék, tartok egy kis énidőt és bemegyek arrafele mondjuk egy dm-be. Puff, aki akarja belemagyarázza, hogy gumit veszek és valami pasihoz megyek. Aki félre akarja érteni félre fogja.

Magyarázkodni nincs kedvem és nem is fogok, mert önálló emberi lény vagyok.


Nekem ez nem a bizalomról árulkodik.

2023. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A teló átkutása sem oké nálam. Belefér, hogy tudja a kódom TALÁN, nyugodtan oda adom neki, ha kéri DE csak akkor ha ez kölcsönös lenne. Ha egyszer nem bízik bennem, akkor kishitű, vagy lép(ne) félre, szóval nincs egymás mellett keresnivalónk. Ilyen alaktól megszabadulnék nemhogy gyereket akarnék.
2023. okt. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit már írni, nagyon gáz és semmit sem ér :D

A legrosszabb hogy egy kapcsolatnak a bizalomra kellene épülnie, egyébként meg mindkét fél vállalja a kockázatot hogy átverik.

2023. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bírom, amikor megindokolha valaki a kicsinyes ellenorizgetest azzal, hogy akkor ne akarjon komoly dolgot sem. Én is nemet mondanék. És nem azért mert félrelépek.
2023. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Határa a bizalomnak? Ez mit jelent?

Mindegy is, ne válaszoljatok, szerintem a válaszom amúgy is az lenne, hogy nincs határa. Én bízok, és az teljes.


Nem rossz ötlet a GPS mindenhova. Biztonsági okokban nagyon nagyon jó. Nincs olyan, hogy rosszul van, nem veszi fel, nem tudom, hova hívjam a mentőt, nincsen eltűnt, ellopott telefon, stb. Elég király. Meg én romi alkat vagyok, szeretek adatokat tudni a szerelmemről, amik nem számítanak. Ha tudnám néha, hogy hol van, miközben nem hívhatom fel, jobb lenne, mint simán csak rá gondolni.


A párom sose sértődne meg rám. Ha valaki megsértődik rám, akkor kirakom az életemből. Nekem érett ember kell.


Sose vennék fel hitelt. Ha ilyet mondana a párom, elbeszélgetnék vele ennek működéséről.


Baba? Oké, csináljuk!! ^^


A párom semmit sem várna el tőlem sose. Ha valaha ilyen lenne, nem lenne már a párom, sőt mire oda jutna, hogy ilyen lehetséges, már rég kiraktam. Ismétlem, nekem érett ember kell!

2023. okt. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. okt. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!