Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol a határa a bizalomnak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határa a bizalomnak, és neked miért ott van?

Figyelt kérdés

Konkrétabban.


Te felveted, hogy a pároddal KÖZÖSEN, MIND A KETTŐTÖK telefonjára, és kocsijába tegyetek követő programot, látva a másik helyzetét. Ez ugye nem lehet gond, hiszen nem léptek félre.


Erre a párod nemet mond, sőt megsértődik.


Majd...előáll, hogy vegyetek fel 30 éves lakáshitelt, és/vagy csináljatok babát.


Mit lépsz? Ő nem engedi a GPS-t, de elvárja, hogy te életed végéig lekösd magad.



2023. okt. 16. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Abszolút nem férnek ezek bele...
2023. okt. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mi tudjuk egymás teló kódját, én sokszor használom is barátnőmét. Ha odaadjuk a másiknak, amikor csörög neki, akkor mindig megnézzük, hogy ki hívja a másikat, de pl a bátyám volt hogy tökre leszidott engem, hogy mit nézegetem, hogy ki hívja őt, tehát tudom, hogy van olyan, aki nem szereti ezt. Barátnőmmel azt is megkérdezzük egymástól, hogy kivel beszélt az előbb Én volt mikor órák múlva se ért haza, fel se vette és a gépen bejelentkezve maradt a facebookon, akkor megnéztem a facebookját hátha beszélt valakivel vagy valami, hogy tudjam hol van. Szeretjük tudni egymás pontos időbeosztását. Ezt a nyomkövetős dolgot nem használjuk mi, nekünk úgy van hogy ha akarjuk akkor meg tudjuk osztani a másikkal, hogy hol vagyunk, ez is hasznos szerintem.


Bizalom: volt amikor én nem, de az exe nála aludt, pedig úgy beszélték meg, hogy csak haza hozza de úgy alakult, mert az exe "véletlenül" evett egy kis konyakos meggyet.

2023. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3-ra: viccnek is rossz, valóságként pedig gusztustalan!
2023. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ismerősi körömben sok nő él az iPhone lokátor adta lehetőségekkel...
2023. okt. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A bizsalom már ott ment a kukába, amikor felvetetted ezt az ötletet.
2023. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15. Tehát pl. egy kocsilopás esetén, inkább vigyék a kocsit, csak nehogy megsértődjön a csajod/pasid? Vagy ha késik 2+ órát, és 6-8 hívásra sem reagál, ne keressek rá a térképen, hanem idegeskedjek, hogy hol van?
2023. okt. 17. 11:50
 17/18 anonim ***** válasza:

#12 vagyok.


Nem tudom kérdező, téged mennyire motivál a barátnőd vagy a kocsid biztonsága és mennyire az, hogy nehogy megcsaljon a barátnőd. Ezt úgy tudod leellenőrizni, hogy válaszolsz magadnak arra a kérdésre, hogy megfordult e a fejedben, hogy a saját autódat is le tudja követni a saját telefonod, ha igen akkor valóban a kocsi biztonsága a fontos.



Az biztos, hogy mi barátnőmmel nem bizalmatlankodunk, mégis, mint ahogy régebben pl anyám megkérdezte, hogy kivel beszélek, (bizonyára anyám k*rvára féltékeny volt rám...) úgy én is megkérdezem bnőmtől, hogy kivel beszélt.

Az ilyeneknél szembesülök vele milyen szerencsések vagyunk, hogy 5 éve együtt vagyunk és közel 100% a bizalom, mert megse fordul egyikünk fejébe se, hogy azért nyúlunk a másik cuccaihoz, hogy ellenőrizgessük.


Ez olyan mint a PC-ség.

Ugyan úgy ahogy a ma már nagyon sok ember el se tudja képzelni, hogy nem homofóbia az,

ha nincs a sorozatban egy meleg szál, ugyanúgy azt se tudja elképzelni sok ember, hogy ha te nyomkövetőt akarsz rakni párod telefonjára, akkor az nem biztos, hogy féltékenysêg miatt van.


De mivel te olyanokat írtál, hogy "bizalom", "nem léptek félre" ezért én azt gondolom, hogy a te fejedben azért ott motoszkál egy picit az a megcsalás gondolata.

2023. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15

Kamu indokok.

2023. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!