Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jelenlegi barátom folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi barátom folyton csak ígér, de teljesítmény nincs mögötte. Nagy elánnal egyik héten elhatároz valamit,aztán leereszt mint a lufi,és semmi sem lesz belőle. lehet ezen változtatni, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor lekommunikáltam,de a mai kissé arra fele billentette a mérleg nyelvét,hogy el kell gondolkozzam azon,hogy valóban ilyen férfi mellett akarok-e élni. Egyszerűen,nem jut egyről a kettőre, megbeszélünk valamit,nagy lelkesedéssel kijelenti,hogy "pföööö én most ezt és ezt meg fogom csinálni,el fogom érni", aztán ezek csak üres szavak,mert semmit sem tesz végül..Vagyunk a sekély vízben,aztán kész..nekem ez az élet így nem nagyon tetszik,és nem akarom megfosztani magam attól,hogy hozzám illő férfit találjak,és ne egy gyereket kelljen terelgetnem. Eddig visszatáncoltam,mert vártam a változást, de semmi. Mit kellett volna,máshogy csinálnom,hogy normálisan működjön a kapcsolat?Nem beszéltem vele soha csúnyán,csak nyíltan lényegre törően,hogy ezt meg ezt kellene megcsinálni,így és így kéne lennie a jövőben. Aztán jött a ráérünk még,sok a dolgom,majd jövő héten megcsináljuk..Ilyen ember mellett jól sejtem,hogy nem sok nő bírná?
2023. nov. 9. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Hasonlóan vagyunk mi is csak én várok barátnőmre.


De azért nem mindegy hogy miben kérsz változást, és te figyelsz arra ami neki nem tetszik neki? - az én barátnőm ilyenkor mindig azzal jön hogy mennyi elvárásom van felé

2023. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ebben a kapcsolatban,az a baj,hogy minden rajtam bukik,múlik. Neki nincsen baja velem, hiszen mondhatni,hogy az igát én húzom,nem is lehet baja.. Én csak egy minimumot kérek tőle a közös jövőnk érdekében..Például,hogy segítsen kipakolni a pajtát,nagy dolgokat emelgetni...vagy hasonlók..Ma is látni kellett volna az arcot,hogy,hogyan nézett amiatt,hogy neki most kicsit aktívabban kellene dolgoznia, és nem a gép előtt üldögélni..Ígérte,hogy lesz új konyhabútor, meg fél éve azt,hogy meg lesz csinálva az egyik szoba...a mai napig ott van rendezetlenül.
2023. nov. 9. 23:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok. Ebben is hasonló a helyzetünk.

Én se kérek sokat csak például ha már kiteregetek és össze hajtom a ruháit akkor legalább tegye a helyére és ne a komód tetején hagyja hónapokig..vagy ugyan néha ő neki is eszébe juthatna kidobni az üres üdítős üveget a pultrol és nem addig várni míg 5 6 lesz ott

2023. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a helyzet nálunk is!
2023. nov. 9. 23:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi még nem élünk együtt de az én páromnál is gyűlik a szemét a lakásban, inkább játszanak a fiúkkal este semhogy azt a 15percnyi házimunkát elvégezze. Én olyan vagyok, hogy ha este nem megy (van h 23:30-kor esem haza melóból), akkor masnap reggel megcsinálom. És igen, vannak műszakjaim, h 3 napig ott marad a száradt ruha a szárogatón, de ez csak azért van; mert zombi vagyok. Ő ezt megoldotta szárítógéppel. :D


Mi amiatt is vagyunk részben együtt így, mert mindkettőnk beosztása random és hétvégén ügyelünk is egy hónapban 2x. Nem tudom elképzelni, hogy valaki a munkabeosztásom miatt pampogjon, mert beszélgettem Tinderen olyan sráccal, aki nem értette meg, miért nincs annyi időm, mint neki. Mondom mert váltott műszakok mellett még tanulok is egy képzésen. A párom ezt maximálisan elfogadta, nem vagyunk matrica típusok.


Ő viszont néha sunyul és csak utólag vall be dolgokat. Pl: h azért ignorált 3 napig egymás után, mert az új gépéhez nézett alkatrészeket és rá is költött fél millió forintot. 1 hónapja nem voltunk sehol együtt kint (kivéve házibuli), nem akart enni se normálisan (fogyott is) most már értem, hogy az új gép miatt spórolt.


De szerintem ez a sunyulás se normális, egy komoly kapcsolatban nem utólag beszéljük meg a kiadásokat, hanem előre. Persze a mi kapcsolatunk pár hónaposan még nem komoly és tudom h szeret, de őszinteséget várok el.

2023. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem illeték össze. Ha még fiatalok vagytok és nincs házasság, gyerek, ne félj szakítani. Ebből csak az volna, hogy folyton szidod, morogsz rá, ő meg még bénultabb lesz. Ő egy passzív típus. Ráádásul, ha ezt 10-20 évig csinálnád, hogy egyedül húzod az igát, bele is betegedhetsz. Van olyan biztos, aki hozzád illő, és akivel megválthatjátok a világot, szárnyalhattok, mint az üstökös. Ő nem fog megváltozni, ő ilyen.
2023. nov. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5ös a munka beosztásod nem egyszerű tény, és nem is azzal lenne bajom hogy 3 napig épp szárad a ruha vagy csak leteszed a ruháid mert valóban akkor nincs időd eltenni.

Azzal van a bajom hogy normál 8-5ig szóló munkaidő mellett, házimunkát jó részt én csinálva SEM teszi meg h elteszi pl a ruháit..jelszó semmire nincs ideje

2023. nov. 10. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy miben kérsz változást. Az sem, hogy amikor mondja akkor tényleg akarja-e ő is. De esetleg lehet hogy mondjuk egészségügyi gond miatt vesz vissza a lendületből, de nem akarja Neked ezt mondani. Illetve látom munka: Idegbsjt kaptwm az exbarátnőm azon viselkedésétől hogy alig találkoztunk és későn, de vasárnap este találkozzunk korábban és nyírjam le a füvet, amit egyébként szombaton vagy vasárnap napközben nagyon szívesen megcsináltam volna. De vasárnap este hatkor hozzákwzdenu úgy hogy tudja hétfőn korán kelünk és mindketten dolgozunk egész héten. Szóval ne tudom, hogy Nálatok hogy van, de ez nagyon helyzetfüggő is.
2023. nov. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nem a párkapcsolat nem működik, hanem az ő élete ahhoz az élethez amit Te szeretsz élni, engedd el gyorsan, amíg nem lesz közös gyerek.
2023. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

"Én se kérek sokat csak például ha már kiteregetek és össze hajtom a ruháit akkor legalább tegye a helyére és ne a komód tetején hagyja hónapokig..vagy ugyan néha ő neki is eszébe juthatna kidobni az üres üdítős üveget a pultrol és nem addig várni míg 5 6 lesz ott"


Férfi létemre sosem értettem, amikor egyes férfiak így viselkednek. Egyben némi elszontyolodással olvasom az ehhez hasonló panaszokat, mikor én ezeket megcsinálnám, mégsincs társam, akinek pedig megadatik, az toszik rá.

2023. nov. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!