Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jelenlegi barátom folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelenlegi barátom folyton csak ígér, de teljesítmény nincs mögötte. Nagy elánnal egyik héten elhatároz valamit,aztán leereszt mint a lufi,és semmi sem lesz belőle. lehet ezen változtatni, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Már számtalanszor lekommunikáltam,de a mai kissé arra fele billentette a mérleg nyelvét,hogy el kell gondolkozzam azon,hogy valóban ilyen férfi mellett akarok-e élni. Egyszerűen,nem jut egyről a kettőre, megbeszélünk valamit,nagy lelkesedéssel kijelenti,hogy "pföööö én most ezt és ezt meg fogom csinálni,el fogom érni", aztán ezek csak üres szavak,mert semmit sem tesz végül..Vagyunk a sekély vízben,aztán kész..nekem ez az élet így nem nagyon tetszik,és nem akarom megfosztani magam attól,hogy hozzám illő férfit találjak,és ne egy gyereket kelljen terelgetnem. Eddig visszatáncoltam,mert vártam a változást, de semmi. Mit kellett volna,máshogy csinálnom,hogy normálisan működjön a kapcsolat?Nem beszéltem vele soha csúnyán,csak nyíltan lényegre törően,hogy ezt meg ezt kellene megcsinálni,így és így kéne lennie a jövőben. Aztán jött a ráérünk még,sok a dolgom,majd jövő héten megcsináljuk..Ilyen ember mellett jól sejtem,hogy nem sok nő bírná?
2023. nov. 9. 23:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
3as választ írtam. Ezeket én csinálom meg és barátnőm sz.rik rá
2023. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tényleg, bocs, benéztem. Hát, igen, ilyenre is van példa. Se férfiban, se nőben nem jó az ilyen, és valóban, ilyenkor tényleg hiába mondja neki az ember, egyből jön valami kifogás. Az ilyen ember nem nagyon fogja meg a munka végét, de ha figyelmeztetik rá, egyből zokon veszi.
2023. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!