Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is odaszúrás volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is odaszúrás volt a barátom részéről az, hogy azt mondta, hogy Ő egyetemre jár művelődni és nem színházba?

Figyelt kérdés

A barátom 27 éves, jelenleg a mesterszakját csinálja, mellette nagyon jó a karrierjében, magas szinten dolgozik, és szereti is.


Tegnap színházba mentem a barátnőmmel, meg a párjával, a barátnőm párja pedig megkérdezte a barátomtól, hogy Ő hova jár művelődni, erre azt mondta, hogy Ő egyetemre.


Egész este kellemetlenül éreztem magam ez miatt, tekintve, hogy egyikünknek sincs diplomája, láttam, hogy a barátaimat is rosszul érintette, hazaérve ezen össze is vesztünk, a barátom szerint a barátnőm pasija nagy pofájú, és azt hiszi, hogy attól, hogy megnéz valamit a színházba már olyan művelt és tájékozott lesz, és nem csak egy szalagmunkás, hogy mekkora suttyó paraszt, és még Ő kérdezi fel, hogy hova jár művelődni, végülis a veszekedés csak eszkalálódott, azóta meg nem nagyon beszéltünk.


nov. 26. 15:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem felfújod a dolgokat. A barátoddal értek egyet, pedig 40-es nő vagyok.
nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%

A barátod egy tipikus retek diplomás sznob kecseg. Ha akkora ász lenne, 27 évesen nem kéne még suliba járnia.


Lenéz téged, és csak ürítésre tart.

nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az jön le, hogy a barátod nagyképű és még bunkó is.

Sok ilyet ismertem. Jó családból jöttek és lenéztek másokat, miközben önerőből sehol nem lettek volna.Volt nem egy ilyen osztálytársam. Jó melójuk van, ahova apuci tolta be őket, közben meg én korrepetáltam őket.

nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
61%
Egy igazi sznob a csavod 🤮
nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Olyan a kanid, mint az itteni női kommentelők. A szemében nem ember az, aki nem diplomás.
nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a barátnőd párja bicskanyitogatóan bunkó volt és provokatív!, hogy a fenébe lehet ilyen megkérdezni másoktól? A barátod frappánsan és intelligensen lezárta ezt a KÜLÖNÖSEN kellemetlen szituációt egy rövid válasszal. Én a barátod helyében egy ideig látni sem szeretném a kedves barátodat és a párját.


Senkinek nem kell ettől a választól rosszul éreznie magát, maximum annak, akinek kissebségi komplexusa van.


A barátod dolgozik, és mellette tanul, közben rád is, és feltételezem a családjára is fordít időt. Voltam így, konkrétan a kiégés határán táncol, hogy előrébb jusson az életben, és hogy a lehető legtöbbet hozza ki magától, erre megjelenik valami bunkó a lakásán, aki azt hiszi, hogy attól lesz valaki művelt, hogy havi egyszer megnézi az aktuális sramli kabarét valamelyik ügyeletes pesti kőszínházban. Én lehet nem lettem volna olyan kimért, mint a barátod.


Mond meg neki, hogy sajnálom, hogy a végén még vele veszekedett emiatt a párja.

nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Mindez függ a szővegkörnyezettől és hangsúlytól. Hogyha igaz, hogy a srác egész este bunkó, lekezelő volt vele, meg tudom érteni miért szúrt vissza bunkón. Viszont ha szerinted is kedvesek voltak a barátaid az este alatt, és csak a pasid volt bunkó, akkor pedig egy bunkó paraszt aki lenéz mindenkit.
nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
99%
Ez a beszélgetés eleve frusztrált lehetett, ahol ez a téma így merült fel.
nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Ha ez kóstolgatás, akkor a barátnőd párja kezdte.
nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%
Suba subához, guba gubához. Saját apámtól megkaptam, hogy minden mérnök hülye. Nem szabad iskolázatlan nővel kezdeni. Jár vele a suttyó baráti köre, rokonsága.
nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!