Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is odaszúrás volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is odaszúrás volt a barátom részéről az, hogy azt mondta, hogy Ő egyetemre jár művelődni és nem színházba?

Figyelt kérdés

A barátom 27 éves, jelenleg a mesterszakját csinálja, mellette nagyon jó a karrierjében, magas szinten dolgozik, és szereti is.


Tegnap színházba mentem a barátnőmmel, meg a párjával, a barátnőm párja pedig megkérdezte a barátomtól, hogy Ő hova jár művelődni, erre azt mondta, hogy Ő egyetemre.


Egész este kellemetlenül éreztem magam ez miatt, tekintve, hogy egyikünknek sincs diplomája, láttam, hogy a barátaimat is rosszul érintette, hazaérve ezen össze is vesztünk, a barátom szerint a barátnőm pasija nagy pofájú, és azt hiszi, hogy attól, hogy megnéz valamit a színházba már olyan művelt és tájékozott lesz, és nem csak egy szalagmunkás, hogy mekkora suttyó paraszt, és még Ő kérdezi fel, hogy hova jár művelődni, végülis a veszekedés csak eszkalálódott, azóta meg nem nagyon beszéltünk.


2023. nov. 26. 15:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
10. Én gimis tanárnőtől kaptam meg, hogy csak egy lódoktor vagyok, bezzeg az exe, az PILÓTA!!!
2023. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
11-es, legalább ezt már kapcsolatban mondta? :-)
2023. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
12. Vagy 7 hónap járás után, akkor már itt lakott. Mert tettem egy megjegyzést a tanártüntetés kapcsán.
2023. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
25%
13, 12 vagyok és nincs meg előttem az a jelenet, hogy azért, mert nem értesz egyet a tanártüntésekkel, arra az a válasz, hogy az exe pilóta volt, bezzeg Te :-) :-) :-)
2023. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát... Nem tudom, mindkét fiú eléggé érdekes 😅😅😅
2023. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%

"odaszúrás volt ...?


Nem, hanem visszaszúrás a leírtak alapján.

2023. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%
Furcsák a válaszok. Bár nem tudjuk, milyen hangsúllyal hangzott el ez vagy az, de én sose sértődtem meg, amikor vki mondjuk egy színház/tudományos előadás stb. kapcsán mosollyal, kacsintva mondta (de nem gúnyosan!), hogy megy kulturálódni/művelődni/okosodni, vagy mondjuk rám, ha én mentem. Az egyetem válasz viszont szerintem inkább gúnyosnak hangzik. Az nem derült ki, hogy tudta-e, hogy a barátnődnek és a párjának nincs diplomája, de amiket később írtál, elég gusztustalan, lenéz másokat. Nekem személy szerint van diplomám, vannak olyan jó ismerőseim, barátaim, akiknek nincs, nem tudom, vagy éppenséggel jóval magasabban képzettek, nem versengünk, és én nem érzem magam feljebbvalónak mondjuk a gyári munkás vagy takarító ismerősömnél…
2023. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%
Ja, amúgy még annyit, lehetett volna erre a kérdésre normálisan is válaszolni, pl.: Sokat olvasok, kiállításokra járok stb. De akár azt is, hogy a munka mellett az egyetem sok időmet lefoglalja, így leginkább én most ott. Ez egész másképp hangzik, mint egy odavetett egyetem, pláne, ha ez kimérten, foghegyről odavetett válasz volt.
2023. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%

"megkérdezte a barátomtól, hogy Ő hova jár művelődni"


Őszintén?Ilyesmit csak a kisebbségi komplexusos prolik kérdeznek, pláne ebben a kontextusban.A barátnőd ne kérdezgessen hülyeségeket, ha nem tetszik neki egy tök semleges válasz.Ja, ez amúgy rád is vonatkozik.

2023. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
#19 Bocs, a barátnőd párja*
2023. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!