Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit gondolnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolnak azok a férfiak akik negyven x évesen akarnak családot alapítani,gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Amikor ötven x évesen már hullanak rakásra mint a legyek. Arra nem gondolnak hogy ki fogja fölnevelni azt a szerencsétlen gyereket aki 8-10 évesen fog ott állni a saját apja temetésén? Azoknak a nőknek is kíváncsi lennék a véleményére akik fél lábbal már a sírban lévő férfiaknak szültek gyereket hogy ezt mégis hogy gondolták? Eszüket vesztették a szerelem mámorában vagy átgondolt döntés volt a gyerekvállalás? Nem félnek a jövőtől? Nem féltik a gyereküket hogy mi lesz vele ha az apuka kiesik a képből? Szerintem egy felelősségteljes nő az meggondolja hogy kinek szül és a harmincas évei közepére már családja van egy tőle nem sokkal idősebb férfitől. Nem normális ami mostanában folyik hogy mindenki mindenkivel csinálja ész nélkül.

dec. 6. 14:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Ezek a férfiak névleg akarnak csak gyereket, nem nevelni őket. Azt még az sem csinálja, aki fiatalon lesz apa.
dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
Semmire se gondolnak, az a baj.
dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
59%
“ Szerintem egy felelősségteljes nő az meggondolja hogy kinek szül és a harmincas évei közepére már családja van egy tőle nem sokkal idősebb férfitől.” Tök jó, hogy te ezt gondolod, sok sikert kívánok ahhoz, hogy neked így tudjon alakulni. De miért kellene mindenkinek így gondolnia? Azért egy 40 éves férfi messze nincs fél lábbal a sírban. Ahol mondjuk egy 25 éves nő szül egy 65 éves férfinak, ott helytálló amiket írtál. De szerintem egy 40 éves bőven lehet még apa, azért koránsem hullanak az emberek 50es éveikben mint a legyek, ez túlzás. Azzal mondjuk töléletesen egyet értek, hogy sokan ész nélkül potyogtatják a gyereket, de kortól függetlenül.
dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, nekem meg egy nő állandóan azt mondja, hogy nem kell sietnem, ne adjam fel 30 felett, bármikor lehet majd gyerekem. :D
dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Családot akar, ennyi. De ha nője sincs úgyse lesz a dologból semmi.
dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
71%

Köszönjük Emese.

Te vállalj gyereket fiatallal.😉

dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
26%
#1 Helyesen írja. A féfiak csak útódok által is nyomot akarnak hagyni a vilagban, a nők pedig gyermeket akarnak nevelni. Még pár érv a negyvenesek mellett: egzisztencia, anyagi és érzelmi biztosnság. Ezek a férfiak már tudjak, hogy elértek bizonyos dolgokat és van önbizalmuk. Míg a fiatal férfiak konkrétan a lojalitásra képtelenek. Szerintem csak a nagyon ösztönös nők vállalnak velük gyereket. És aki picit is jobban átgondolja, és még 30 előtt szülni akar, az keres egy nála idősebbet.
dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%

"Azért egy 40 éves férfi messze nincs fél lábbal a sírban."


Ez így igaz, de a baba felnő, apa meg öregszik. És mire a gyerek felnő, és elkezdene élni, segítheti anyagilag az öreg vagy beteg apját.


Nagyon meg fogják szívni azok a gyerekek, akiknek 40 felettiek a szülei a születésekor. Ott áll a 30 éves felnőtt, a szülei 70 évesek, a nagyszüleit alig ismerte, és választhat, hogy az öregeket látja el, vagy gyereket vállal. Segítsége semmi nem lesz.


Beszélgessetek olyan emberekkel, akik fiatalon veszítették el a szüleiket. Milyen érzés, ha nincs ott a szülőd érettséginél, diplomaosztón, az esküvődön, a gyereked születésénél... a gyereked és a szüleid nem ismerik egymást. Mások 50 évesen is a szüleiket látogatják karácsonykor, neked 20-on évesen sincsenek már ott.

dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb férfi részt sem vesz a gyereknevelésben, még mindig a nő szív vele 99%-ban, úgyhogy tök mindegy hogy hány évesen akarnak családot alapítani. 🤣
dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
#8 Azért ez nem ilyen egyszerű. A szüleim és a nagyszüleim is korán vallaltak gyereket. Sőt a dédszüleim is éltek mikor gyerek voltam, mégsem volt esélyem megismerni őket. És én inkább akkor szülök, ha anyagilag megengedhetem. És ha nem lesz annyi pénzem, hogy öregként ápolót fizessek akkor nem szülök. Nem akarom, hogy a gyermekem cserélje a pelenkárt és az az igazság, hogy ez nem csak akkor történhet meg ha későn szülök. Hanem hirtelen betegség stb. Szerintem butaság embereket arra buzdítani, hogy vallaljank fiatalon családot, mert a legtöbben egyszerűen nem engedhetik meg maguknak. És akkor idős szülők, akik stabil anyagi helyzettel vallalnak és nem kell őket gondozni mert erre tettek félre pénzt>fiatal szülők akik nem segítettek lakást vásárolni, nem adhattak meg mindet, DE legalább ottvoltak a diplomaosztón.
dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!