Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit gondolnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolnak azok a férfiak akik negyven x évesen akarnak családot alapítani,gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Amikor ötven x évesen már hullanak rakásra mint a legyek. Arra nem gondolnak hogy ki fogja fölnevelni azt a szerencsétlen gyereket aki 8-10 évesen fog ott állni a saját apja temetésén? Azoknak a nőknek is kíváncsi lennék a véleményére akik fél lábbal már a sírban lévő férfiaknak szültek gyereket hogy ezt mégis hogy gondolták? Eszüket vesztették a szerelem mámorában vagy átgondolt döntés volt a gyerekvállalás? Nem félnek a jövőtől? Nem féltik a gyereküket hogy mi lesz vele ha az apuka kiesik a képből? Szerintem egy felelősségteljes nő az meggondolja hogy kinek szül és a harmincas évei közepére már családja van egy tőle nem sokkal idősebb férfitől. Nem normális ami mostanában folyik hogy mindenki mindenkivel csinálja ész nélkül.

2023. dec. 6. 14:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
61%
38 éves koromban született a lányom. Jobb lett volna csóró tiniként albérletbe gyereket gyártani? Kétlem!
2023. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
0%

"Erdekes a kerdes, itt gyakorin szinte biztatjak a 40 feletti noket, hogy szuljenek, de ha a ferfi 40, az rosszabb?"

Mindig is ilyen volt a felnőtt párkapcsolatok kategória, itt mindig a férfi a rossz.

2023. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
28%

40 felett senkinek, se nőnek, se férfinak nem engedném a gyereket. Onnantól már színtiszta önzés.


Az meg, hogy nincs zsé... emberek, felnőttek vagyunk. Ovi környékén fel kellett volna fogni, hogy mindenkinek más jut az életben. Ha nincs pénz gyerekre, akkor nem lesz.

2023. dec. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
74%

"Mégis mit gondolnak azok a férfiak akik negyven x évesen akarnak családot alapítani,gyereket vállalni?"

Azt, hogy statisztikai alapon előttem van még legalább 30 év, ebből legalább 20-25 relatíve jó erőben. Ha 55 évesen feldobom a talpam, az két dolgot jelenthet: vagy nagyon peches voltam, vagy nagyon pusztítottam a szervezetem.

2023. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
81%
#23 ez netto ökörség. Fiatalon közepesen szarul fizetett gyárimelós voltam, most ,tizenhúsz évvel később , köszönöm elégedett vagyok az anyagi helyzetemmel.
2023. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
91%
#20! Én meg nem értem meg. Apám 31 volt, amikor meghalt, én 13. Anyám 64, dolgozik. Nem tartom vele a kapcsolatot, mivel tök flúgos és már 30 éve is az volt. Most akkor mi ebből a tanulság?
2023. dec. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
70%
Usa-ban elég nagy divat vagy sokaknak úgy sikerul , hogy 40-50 fele jön gyerek már biztos egzisztenciára. Egyebkent mindenkinek magán ügye, nem hiszem hogy bárki másra is egy picit is tsrtozna ez.
2023. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén nem tudom, téged ez miért bánt. Nem a te gyereked, nem a te felelősséged. Engem sokkal jobban zavar, amikor sorban gyártják a gyerekeket fiatalon szegénységbe, aztán adófizetőpénzen, segélyeken, meg könyöradományokon tengődnek, és az ilyen sorsból kitörni is aligha lehet. Na, ez a valós probléma, nem az, amikor egzisztenciálisan és érzelmileg is stabilabb negyvenes vállal gyereket. Simán élhet még 40 évet vagy többet is, és a várható élettartam alapján fognak is.
2023. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanazt, amit a 40 feletti nők gyermekvállalásnál...
2023. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
58%

anyám 26 évesen szült engem, páromat az anyja 42 évesen

én anyám már 2-3 éve tropa, míg az övé vígan elvan - ennyi.

2023. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!