Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit gondolnak azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit gondolnak azok a férfiak akik negyven x évesen akarnak családot alapítani,gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Amikor ötven x évesen már hullanak rakásra mint a legyek. Arra nem gondolnak hogy ki fogja fölnevelni azt a szerencsétlen gyereket aki 8-10 évesen fog ott állni a saját apja temetésén? Azoknak a nőknek is kíváncsi lennék a véleményére akik fél lábbal már a sírban lévő férfiaknak szültek gyereket hogy ezt mégis hogy gondolták? Eszüket vesztették a szerelem mámorában vagy átgondolt döntés volt a gyerekvállalás? Nem félnek a jövőtől? Nem féltik a gyereküket hogy mi lesz vele ha az apuka kiesik a képből? Szerintem egy felelősségteljes nő az meggondolja hogy kinek szül és a harmincas évei közepére már családja van egy tőle nem sokkal idősebb férfitől. Nem normális ami mostanában folyik hogy mindenki mindenkivel csinálja ész nélkül.

2023. dec. 6. 14:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
31%
Úgy hallottam ismerős férfiaktól, hogy 35 a max határ, utána már nagyon fárasztó egy gyerekvállalás.
2023. dec. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
7%

"Hullanak, mint a legyek"


Leginkább a házas férfiak! (Nincs összefüggés...)

2023. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%
#12! Tévedés. A nőtlen férfiak korábban halnak, mint a házasok. A házas nők pedig korábban halnak, mint a szinglik. VAN összefüggés 😉
2023. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
9%
Amit a környezetmben láttam, az anyuka az ő halálukkor még relatíve fiatal így kerítenek pasit az elhullot helyébe aki tovább neveli az almot.
2023. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

"almot". Meg "legyek"


A T. kommentelők az istállóban élnek? 😅

2023. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Két ilyen kollégám is van akik 50 felé voltak amikor jött a gyerek,az egyiküké beteg lett,down szindrómás,a másik gyerek az egészséges de ott meg az apuka néz ki úgy hogy már alig vonszolja magát,minden baja van már most,mi lesz vele még nyugdíjas koráig??
2023. dec. 6. 16:10
 17/34 anonim ***** válasza:
70%
Idióták ezek mind, de a nők akik velük vállalnak gyereket, még nagyobb barmok.
2023. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
75%

Erdekes a kerdes, itt gyakorin szinte biztatjak a 40 feletti noket, hogy szuljenek, de ha a ferfi 40, az rosszabb?

27 vagyok, a ferjem 38, neki van mar egy 8 eves fia, nekem meg nincs gyerekem. Valjak el es keressek fiatalabbat csak azert, mert 1-2 ev mulva o mar oreg lesz ahhoz, hogy ujra apa legyen?

2023. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom en sem, hogy mit akarnak. Ismerosom faszija 6 ev egyuttlet utan jott ra, hogy akkor johet a gyerek, mindketten 40 evesek elmultak, eletuk felet mar leeltek, ha ma terhes lenne a no, akkor is 43 elmulnanak, mire megszuletik a gyerek. Ami a legjobb, hogy a no 27 evesen felarva lett, elete tragediaja, azota is ezert sajnaltatja magat. De az nem gond, hogy valoszinuleg az o gyereke is hasonlo koru lesz, amikor elkezdi elveszitgetni a szuleit.
2023. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
70%

Apum 42 éves volt, mikor megazülettem. 56 évesen meghalt.

Anyum 41, mikor megazülettem. 47 évesen lett rokkantnyugdíjas. 65 éves, és már nem ismer meg. Egész napos felügyeletet igényel.

Megértem, hogy a kérdezőt mi aggasztja és igaza van.

2023. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!