Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik “anyuci kicsi fia”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik “anyuci kicsi fia” típusú párral vannak együtt, azok hogyan oldották meg/rendezték le magukban az anyós miatti problémákat?

Figyelt kérdés

Ismerem a párom, és a jó tulajdonságai miatt szeretném elfogadni a rosszakat. Viszont rettenetesen fáj, hogy mindig ösztönösen anyósom mellé áll (pl. Nemrég szültem és mondtam, hogy azért, hogy ne legyek depressziós tök jó lenne, ha anyum többet jöhetne. Erre csípőből ösztönösen hozzámvágja, hogy neki meg arra van szüksége, hogy az ő anyja is többet lássa az unokáját. Nekem viszont nincs arra szükségem, hogy anyósom afeletti aggódását hallgassam, hogy a férjem nem eszik eleget, nem alszik eleget és társai, mikor van olyan nap, hogy - szoptatás mellett - délután 4-5 felé ebédelek meg olyan este, hogy 1.5 órát alszok).


Negatív megjegyzést nem kérek, ha valakinek használható tanácsa van, azt megköszönöm.


dec. 16. 20:52
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

#30 A férjem kólikás volt, ő azért nem aludt én meg híresen rossz alvó voltam.


Mi hívtunk alvástanácsadót is, de sokra nem mentünk vele, még ő is azt mondta, hogy ilyen típus a baba, nő a foga vagy fáj a hasa.

dec. 18. 11:39
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

"Abban igaza van a ferjednek, hogyha a te anyad mehet tobbszor, menjen az ove is. "


Mar hogy lenne igaza?

Kisbabas korszak az egyik legnehezebb az anyukanak, majd meg illembol kerulgesse az anyost is?

Mondjuk kerdezo, tenyleg eleg gyenge akaraterod lehet, ha ezt nem tudod kiharcolni. Szoval hogyan oldok meg egy ilyen problemat, az a kerdes? Eloszor is kb. kirohognem a ferjem, ha ezzel az ervelessel probalna nyomas ala helyezni.

Es mint ahogy egy fenti valaszolo is irta: igen, barmikor johet az anyos, ha a ferjed latja vendegul, te meg elmesz baratnozni. Igy mindenki nyer, nem?;)

Bele kell allnod a konfliktusba, nincs mas valasztas - vagy pedig nyelsz. Olvasgass Rosenbergtol az Eroszakmentes Kommunikaciorol.


Meg sok dolog feltunt az uzeneteidben, de inkabb hagyom, eleg remenytelennek tunik oszinten szolva.

dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
49%
32: a ferje anyja. En sem vagyok anyosommal puszipajtas, de ha az en anyam lenne nalunk naponta orak hosszat, a ferjem joggal kerdezhetne, hogy akkor az ove miert nem. Sajnos vagy nem sajnos, ez van. Abban egyetertek, hogy a ferje hivja oda az anyjt akkor, amikor o is ott van. Azt viszont nem ertem, miert kene barkinek is minden egyes nap orakig ott peneszednie egy frissen szult anyukanal. En pl senkit nem hivnek azert, hogy illembol kerulgessem, kiszolgaljam es korbeugraljam, csak mert az illeto babazni akar. Lehet hozni fott kajat, vagy fel lehet mosni, porszivozni, ha meg eppen alszik a kicsi, igy jart.
dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Azért, #33, mert ebben a szituációban arról van szó, hogy a pasi NINCS OTT.

Akkor nem ő fogja megmondani, hogy kit fogadjon a felesége vendégként.

dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Mi a csudának kell valakinek ott lenni folyton? Felnőtt ember, vigyázni kell rá, vagy szórakoztatni? Nem talál magának értelmes elfoglaltságot? Nehezen tudom elképzelni.
dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

#26 "úgy b.nám ki anyóspajtást az életemből hogy csak úgy nyekkenne"

Ezután pedig a férjed téged b.na ki, hogy csak úgy nyekkensz, akkor meg lennél lepődve. Erre is megeshet, ha van még vér a pucájában.

dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Előzőnél Erre helyett Ez-t akartam írni
dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor nem ő fogja megmondani, hogy kit fogadjon a felesége vendégként"


De, mint látod, ő mondja meg.


Én kétszer is kérdeztem, minek mondja el egyáltalán, hogy ott az anyja, de nem válaszolt a kérdezö.

dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

#38 Nem tudom, eddig fel sem merült bennem, hogy ilyesmit titkolnék a párom elől. Mióta írtad azóta ezen gondolkodom, hogy vajon meg kéne-e tennem. Valahogy azt érzem, hogy javítanunk kéne a kapcsolatunkon nem még egy plusz ilyen helyzetet teremteni, de ez csak egy érzés.


Érvként azt hozhatom fel, hogy látszik, ha anyum itt van, nagyobb a rend, milyen ciki lesz, ha az egyik szomszéd említi a férjemnek. A két nagymama szokott találkozni, van közös facebook csopi, milyen ciki lesz, ha valahogy kiderül, hogy anyum gyakrabban jár. Mindig hoz vacsit, akkor külön azokon a napokon ne hozzon? Mi van, ha a férjem korábban ér haza, majd hazudok, hogy csak most az egyszer nem szóltam arról, hogy jön? Hogyan állok a férjem elé, ha kiderül?

dec. 19. 20:45
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ne hazudj a férjednek.

Egyre inkább az az érzésem, hogy nem váltatok le a szülőkről. Egyitek sem.

Nem vagytok még önállók.

Ez nem jelenti azt, hogy a szülőket ki kell zárni az életetekből, de ekkora problémát nem okozhatna a látogatásuk.

dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!