Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érthető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető, hogy munka + egyetemi vizsgaidőszak miatt több hétig nincs kedve a páromnak a szexhez?

Figyelt kérdés
dec. 18. 08:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen enis magamra vettem, ezert tettem fel a kerdest. Nagyon megnyugtato, hogy akkor nem velem van gond. Valahogy en nem ilyen vagyok, erre a teruletre nem hat ki nekem a stressz, ezert is nehez belekepzelnem magam ebbe. De akkor nyilvan igy sokkal szivesebben varok :)
dec. 18. 12:11
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért kipróbálhatod, ha nekiállsz egyedül mellette, vagy felveszel valami extra szexit… azért én pl nem tudnék úgy stresszelni, ha meglátm harisnyatartóban bugyi nélkül asszonykámat a latex csizmájában…
dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, várj csak persze. Azt viszont ne felejtsd el, hogy az egyetem az még nem az igazi élet.


Ha majd dolgozni kezd(tek), gyereket nevel(tek), akkor csőstűl jönnek majd a helyzetek, amik szellemileg meg fizikailag is leterhelik az embert.


Ha valaki egy vizsgaidőszak miatt zéró étvággyal rendelkezik, annak a nagybetűs életben sem lesz könnyű kielégülést adnia.

dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

“Nagybetűs” életben soha nem stresszeltem úgy, mint vizsgaidőszakban…

Pedig már lassan 18éve vagyok épületgépész mérnök

dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#6 "Marha jó, hogy manapság ennyire nem vagytok képesek szex nélkül élni, mint ha az lenne az élet alapjai" - röhögni fogsz, de bizony PONT AZ az élet alapja... vagy gondolod, téged a marslakók hoztak a Földre, nem szexből lettél?
jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Baromira gáz, ha ennyire függésben vagytok, hogy mennyire tudtok másik nemiszervéhez érintkezni ezaztán az életcél
jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 eltévedtél, a szex nem életcél, hanem instant örömforrásként alapvető eszköz az élet terheinek elviseléséhez.
jan. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vagyis nincs más örömforrásotok , gratulálok nektek ha csak ennyi örömötök van
jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18, kihagytál egy fontos szót "instant"...
jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!