Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasználtam a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtam a barátnőmet? Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés

Egyik este kicsit borozgattunk otthon, kettesben. Egyikünk se itta magát öntudatlanra, de azért kétségkívül becsiccsentettünk, ő talán jobban, de nem volt öntudatlan. Szeretkeztünk, egyébként ő kezdeményezett, és egy kicsit "durvább" voltam, mint egyébként. Nem kell semmi extrára gondolni, jobban megszorítottam a csuklóját, látható helyen szívtam ki a nyakát, meg a cicijét egy helyen, meg volt egy kis fenekelés. Semmi extra, amúgy is szokott ilyesmi lenni köztünk, csak most ezeknek nyoma maradt másnapra. Amikor megtörtént, akkor élvezte, még külön mondta is, hogy nagyon jól esett neki.

Másnap viszont teljesen kiborult, hogy ez túl sok, kihasználtam őt. Azóta távolságtartó, pedig bocsánatot kértem, próbáltam beszélni vele.


febr. 19. 08:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
55%

szereti ha keményen megdugják, de ne maradjon nyoma.


igérd meg meki hogy legközelebb nem lesz semmi hasonló.


legyél vele gyengéd extrém figyelmes tegyél meg érte apró kis kedves gesztusokat.


meg fog bocsátani.


a kövi sex alkalmával nem használd a kis sub nődet legyél gyengéd.


veszi majd a lapot, hogy nem kapja meg a fenekelést.


2. - 3. alkalommal lehet már ő fogja kérni hogy újra használd vadulj, na akkor jó keményen dugd meg ezek utána soha nem fog problémázni csak ne szívd ki a nyakát és ne szorísd el a csuklóját fenekleni szabad stb és minden ok lesz.


addig is éreztesd vele hogy érted őt hogy mit akar és hogy sajnálod. ok lesz minden 1 - 2 héten belül.

febr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Jó látni a kérdező hozzállását, remélem hamar megoldódik a probléma. A 22-es véleményét teljes mértékben osztom. Nem tudom miért távolodott el a lány, ha élvezte. Én is vinnék neki valami aprósagot, leültetném, pár szóban megpróbálnám felvázolni, hogy ez nekem így rosszul esik, hogyan csináljuk a továbbiakban és innentől kezdve rajta múlik. Ne hibáztasd magad Kérdező! Ha tényleg így történt, ahogyan írod, ezt a barátnődnek kell lejátszania magában, semmi rosszat nem tettél!!!
febr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!