Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasználtam a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtam a barátnőmet? Mit csináljak, hogy ne haragudjon rám?

Figyelt kérdés

Egyik este kicsit borozgattunk otthon, kettesben. Egyikünk se itta magát öntudatlanra, de azért kétségkívül becsiccsentettünk, ő talán jobban, de nem volt öntudatlan. Szeretkeztünk, egyébként ő kezdeményezett, és egy kicsit "durvább" voltam, mint egyébként. Nem kell semmi extrára gondolni, jobban megszorítottam a csuklóját, látható helyen szívtam ki a nyakát, meg a cicijét egy helyen, meg volt egy kis fenekelés. Semmi extra, amúgy is szokott ilyesmi lenni köztünk, csak most ezeknek nyoma maradt másnapra. Amikor megtörtént, akkor élvezte, még külön mondta is, hogy nagyon jól esett neki.

Másnap viszont teljesen kiborult, hogy ez túl sok, kihasználtam őt. Azóta távolságtartó, pedig bocsánatot kértem, próbáltam beszélni vele.


febr. 19. 08:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
19%
Megerőszakolta, hisz nem volt beszámítható. Kérdező most csak nekünk magyarázkodik, de tudja, mit tett.
febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó ugyanazt csinálták,mint máskor.Még élvezte is.Lehet,azért baj,hogy látszik a nyoma,mert van másik kúrópajtija.Ha meg tudja,hogy elveszti a fejét,ne igyon.Ha megerőszakolta volna nem hisztizne,hanem lelépett volna.Az,hogy kisźivják a nyakad nem erőszak.
febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
63%

Smink, kendő, sál létezik. Jó, valahol gyerekes a nyak kiszívása, de a pillanat hevében elő szokott fordulni. Ráadásul ő mászott rád, ő kérte. Szerintem ha ő te rád fogja, hogy a te hibád és kihasználtad akkor valami baj van a fejében.

Lehet az önbizalomhiány, vagy depresszió. Valami baromira nem stimmel vele és ha ő nem tesz érte, hogy jobban legyen akkor fölöslegesen vagy vele.

febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%

A lepontozók és frusztrált nők adják mindig mindenhol a legtöbb pirosat :D olyan összetartóak. Érdemben egyik se tud válaszolni csórinak.


Valamit kedveskedj neki, amit szeret. Majd kialudja… nem sakál részegen dugtatok csak becsiccsentve, közben élvezte. Nincs is kérdés. 😀

febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%

"Esetleg mondana valaki valami hasznosat, ami segíthet a békülésben?"


Mondjuk kérj tőle bocsánatot és mond azt, hogy az alkoholtól kissé oldottabbak lettek a gátlásaid, de mérhetetlenül sajnálod és máskor nem lesz ilyen.

Bár had jegyezzem meg, hogy tényleg hisztis egy tyúk, én sem bántam volna, ha kicsit felken valaki a falra 😄 Most gondolom azon megy a vinnyogás, hogy jaj, meglátszik, mit fognak szólni, de igazából ő is élvezte.

febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

#15 Bocsánatot már kértem. Meg sütöttem neki sütit.

Tudom, hogy az a baja, hogy látszik. Nagyon szégyenlős ilyen téren. Nem szereti, ha "látják rajta, hogy szexelt".

febr. 19. 13:44
 17/32 anonim ***** válasza:
73%
El lehet takarni és kutyát nem érdekli, hogy szexelt. Csak őt érdekli. Komplexusos, prűd.
febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%
A legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle, hogy mivel tehetnéd jóvá. Én igazából nem értem a problémát, ha mindketten élveztétek, de pont ezért kell kommunikálni, megtudni, mi és miért zavarta, és mit tehetsz, hogy jobban érezze magát. Ha elbeszélgettek az is lehet, hogy rájön, kicsit túlreagálta, de semmiképp ne mondj ilyet neki. Kérdezgesd, hallgasd meg, próbáld megérteni az álláspontját. Nyilván ehhez az kell, hogy beszéljen veled, szóval erre próbáld ösztönözni, bíztatni.
febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#11 Jézusom, nem erőszakoltam meg a barátnőmet. Nem öntudatlan részeg volt, hanem nevetgélősen-kipirosodósan ittas. Ő kezdeményezett, meg ahogy írtam, én is ittas voltam. Most akkor ennyi erővel, amíg ő volt felül addig ő erőszakolt meg engem, aztán meg fordítva? Ne vicceljünk már.

Csak történt valami, ami amúgy a hétköznapokban is szokásunk, csak most kevésbé figyeltünk. Ennyi.


#18 Én értem az álláspontját. Nagyon szégyenlős abból adódóan, ahogy nevelték, feszélyezve érzi magát attól, hogy figyelnie kell arra, hogy eltakarja a kis dolgokat. Azt, hogy hogy tegyem jóvá, nem mondja meg, állítólag nem haragszik, de nem akar együtt zuhanyozni azóta, nem akarja, hogy este megmasszírozzam, ha társaságban vagyunk, nem akarja, hogy megpusziljam, alváskor nem bújik magától, csak hagyja, hogy ölelgessem.

febr. 20. 00:12
 20/32 anonim ***** válasza:
55%

"Tudom, hogy az a baja, hogy látszik. Nagyon szégyenlős ilyen téren. Nem szereti, ha "látják rajta, hogy szexelt"


Akkor mond meg neki, hogy phasszon egyedül. Ne hisztizzen és te nem is akarod látni, amíg nem képes felnőtt módjára viselkedni. Lefogadom, hogy csak hebegne-habogna és visszamenne hozzád.

febr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!