Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek határozott jövőbeli tervei vannak, az ennyire visszatetsző lehet?

Figyelt kérdés
Adott egy viszonylag friss (kb. 3 hónapos) kapcsolat. A férfi a 30-as évei közepén jár, a nő 10 évvel fiatalabb. Szeretik egymást, alakul a kapcsolat. Amikor azonban a nő egy beszélgetés alkalmával felhozza, hogy nagyjából 5 év múlva szeretne családot, gyereket, akkor a férfi megrémül és kihátrál a dologból, pedig (állítólag) szerelmes a nőbe. Mi lehet akkor a gond?

febr. 21. 13:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%

#1 vagyok és nem azt mondtam, hogy nem lehetnek álmaid, de nem meghatározott időn belül, mert igen visszatetsző nagyon, hogy elém állna a pasi és kimondaná, hogy 5 év múlva gyereket szeretnék 3 hónap után. Nem vagyok béranya meg ilyesmi hülyeségek.

Keress mást, szerintem minden normális ember menekülne. Ez ugyanaz mint amikor valaki 2 hét után szerelemről áradozik.

Egyenesen ijesztő!

febr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
11, miért lenne ijesztő? Én nem akarok egyáltalán gyereket, de értékelem, ha valaki tudja, mit akar az élettől. Ez nem rólad szól, hanem róla.
febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
13%

Nekem az, nem tehetek róla. Úgy tűnik a pasasnak is az. Nem az a baj még egyszer leírom, hogy tudja mit szeretne. Azzal van, hogy ilyen rövid idő után a másik ember alá dörgölte.

Tök úgy jön le mintha mindenáron mindegy kitől csak működjön a kapcsolat addig az 5 évig legyen gyermek.

Ezt egyszerűen nem kellett volna elmondania. Semmi köze a dátumhoz. Az elég untig miszerint szeretne családot a jövőben.

Legalább 2 év után kellett volna felhoznia a témát, hogy már gondolt rá, mit szól hozzá.

Most nem tudom, hogy a pasas egyáltalán akar-e utódot, de akkor se így kellett volna felvezetni.

Elég rákérdezni, hogy akar-e.

3 hónap után minek kell megosztani, hogy 5 éven belül mit szeretne mindegy kitől?

febr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
78%

Mert sok embernek, attól függetlenül, hogy kapcsolatban van-e, van egy elképzelése arról, mit mikorra szeretne elérni az életben. Ha egy nő ismeri magát testileg-lelkileg annyira, hogy tudja, hogy 5 éven belül már/még akar gyereket, miért kéne ezt titkolnia a párja elől? Ha valaki fiatalon akar anya/apa lenni, az olyan párt keres, nem olyat, aki 40 felett kezd el számolgatni, hogy belefér-e.


2 év után merje csak felhozni? Alapból akkor az 5 évből már 2 lement, de megint ez az "idegenek párkapcsolatban" szitu. Ugye baszni minden pózban kell, ahhoz nem kell 2 évet várni, de a terveink megosztása? Arcpirító dolog ilyenről beszélni a pároddal.

febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
28%

Elég akárhogy is ellenkezik bárki ellene megosztani a másikkal, hogy szeretne majd utódot és a válasza, reakciója adhat választ az egészre, vagy ő maga kifejti hogy megegyezik-e a cél egyáltalán.

3 hónap után ilyesmikkel elő állni ijesztő. Olyan mintha nemhelyes lenne az illető és tök mindegy a neme.

Szép dolog a "szerelem", de akkor se kell mindent a másik képébe vágni ilyen rövid friss kapcsolatban.

Ha meg annyira, de annyira tudja, hogy 5 éven belül mit akar és el akarja érni akkor keressen más pasast, akinek nem okoz gondot az, hogy csak egy kipipálható részt jelent a bakancslistáján.

Minimum 33 évesen anya akar lenni, oké. Akkor kezdjen is el felnőtt, érett nőként viselkedni és ossza meg a vágyait később dátum szerint, mondjuk 1-2,5-2 év után.

Azzal már nincs probléma. Főleg összeköltözés után.

3 hónap után kijelenteni, hogy az élet célja a gyermek 5 év együtt után még mindig sok.

Tök megértem a pasit.

Na de mindegy ki mit ír válaszolóként valójában mert már vége a kapcsolatnak.


(Egyébként 3 hónap után nem beszélünk szerelemről még egyik fél oldaláról sem. A szerelemhez több idő kell. Nagyon sérülékeny az egész kapcsolat és még ha azt mondta volna, hogy rákos beteg akkor is elhagyhatja nyugodtan hiába úszik a rózsaszín ködben.)

febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó kapcsolatom több mint 3 évig tartott. A kezdeti lelkesedés stagnálásba ment át. Ha van rá mód, szeretném ezt elkerülni.
febr. 21. 16:35
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

"Minimum 33 évesen anya akar lenni, oké. Akkor kezdjen is el felnőtt, érett nőként viselkedni és ossza meg a vágyait később dátum szerint, mondjuk 1-2,5-2 év után."


Ez pont gyerekes viselkedés.

febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
14%

Nem az. Normális viselkedés.

Nem a rózsaszín ködben kell kibökni, hogy mit akar végső célként.

3 év után látod kérdező stagnált a kapcsolat.

Azért mert a szerelem elmúlik és csak a szeretet marad meg normális esetben. Ideális élethelyzetben keveredik a szerleem a szeretet érzésével. De azért qrvára tenni kell mindkettő félnek, táplálni kell azt az érzést, nem hagyni kihűlni.

Bár olykor még az is kevés.

Főleg ha nem is szerelem volt hanem fellángolás és aztán csak döcögött az egész.

De amúgy hiába lesz neked gyermeked 5 éven belül ha elhagy 1 évre rá. Jó lesz nevelni egyedül, jó lesz a hétvégi apuka?

Manapság egy csomó nő nem mer gyereket vállalni még 7 év után sem.

Te meg a másik nyakába zudítottad, hogy mit szeretnél 3(!!!) hónap után.

Ha valakivel tényleg szeretitek egymást és mondta, hogy szeretne majd utódot akkor fog is akarni idővel.

Ha nem mondta, vagy látod rajta, hogy foghúzásként tekint rá az nem fog 8 év után se hiába szeret/szerelmes beléd.

Mindennek megvan a maga folyamata és sürgetni még sosem sült el jól.

Tessék, otthagyott.

Te mit szóltál volna fordított esetben, hogy képen vág a terveivel ilyen rövid időn belül? Ne írd, hogy folytattad volna a kapcsolatot.

Baromi nagy különbség, hogy mit mondasz és mikor.

febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A kihátrálás úgy történt, hogy megijedt a terveim hallatán. Szakítani én szakítottam, ó többször próbálta felvenni velem újra a kapcsolatot, kérdezte, nem gondoltam-e meg magam. Remélem azért még vannak olyan 30-as férfiak, akik családban gondolkodnak azzal, akit szeretnek.
febr. 21. 16:56
 20/25 anonim ***** válasza:
56%

Szeretni nem szeret téged senki, de se őt 3 hónap alatt! Fellángolás az egész és átalakulhat szerelemmé, de ahhoz több időnek kell eltelnie. Logikusan a szalmaláng (az "okosak" szerint ) rövidebb ideig tart, maximum 2 év. Ha már azután ellaposodik az egész kapcsolat és hiába csináltok bármit csak ideiglenes akkor fellángolás volt legalább az egyik fél részéről.

Bízz benne nyugodtan, akadnak férfiak akik szeretnének gyermeket, de én szerintem nem mindegy hogyan tálalod a babaprojektet és mikor is jön elő a téma.

Mondjuk a "Nagy Ő" esetében nem is kell mert természetes lesz az egész, mindketten úgymond akarni fogtok magatokból egy darabot. :)

febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!